Jump to content

Romet Division 125

Bulba
 Share

Recommended Posts

Ja jeździłem tylko, że na wersji 249. Jakbym nie widział, że ma naklejki Romet to bym nie powiedział, że to chinol. Fajne ma bajery typu wyświetlacz biegów, elektroniczny prędkościomierz, tylna lampa oraz kierunki są ledowe, przewody hamulcowe w oplocie ;) Jedyne co było uciążliwe to, to że się siedziało jak na kamieni, jakbym jechał na komarze sztywniaku http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Edited by Olo (see edit history)

Ja powiem tak - gdyby leciał to 120, napewno bym go kupił zamiast cbr 125, bo wg. mnie jest b. ładny.

A do rometa zaufanie mam - miałem zetke 50, i nie waliła się. Kilka pierdół i tyle. Jak sie dba tak sie ma - zawsze go rozgrzewałem, nie katowałem, gume może raz spaliłem i to na piasku, wiec nic poważnego nigdy nie padło. Tylko jakieś zarowki itp.

Edited by NoPel (see edit history)

• 2 weeks later...

zamawiam 3swiatla jazdy testowej na dellu hehe bo na nowy sezon kupuje pewnie 125. myslalem o yzf ale ja ten bd bomba to nowka to zawsze nowka

Przeciez bedzie lalo, zreszta za leniwy jestem na wajchowanie biegowcem ;)

przyznaj się że nie potrafisz znieniać biegów i wszyscy będą się śmiali

Leci rowno stowke wiec nie wiem czy jest co testowac ;)

Wypraszam sobie - osiągnąłem 103 podczas jazdy testowej poskładany na maksa :smile:)))

• 2 months later...