Skocz do zawartości

Suzuki GS 500E


Lili

Rekomendowane odpowiedzi

Siebie mniej więcej przedstawiłam to teraz pora na "moją lepszą połówkę" xDImię: Mała lub Shadow (nie mylić z Hondą Shadow :smile: )Gatunek: Suzuki GS500EData urodzenia: 1.04.1999 Miejsce urodzenia: NiemcyRok sprowadzenia do Polski: 2009Przebieg: ok 27000km Ilość właścicieli: 4Znaki charakterystyczne: Bardzo popękane owiewki, porysowane lusterka i pęknięta szybka. Opony: Michelin (czy jak to się tam pisze) Motocykl obniżany. Dane techniczne:Prędkość maksymalna: 175 km/h Przyspieszenie 0-100 km/h: 6 s Średnie zużycie paliwa:4,8 l/100kmZbiornik paliwa: 17lWaga z pełnym bakiem: 188kgDługość: 2m 10cmWysokość siedzenia (wyjściowa): 76cm Rozstaw osi: 1m 41 cm Chłodzenie: Powietrzem Skrzynia biegów: 6Z ciekawostek dodam, że jest to damski motocykl. Właściciele to same kobiety i podobno za każdym razem jest to pierwszy motocykl. Pewnie stąd ten nienajlepszy stan owiewek i mały przebieg. :smile:

post-116-0-49409700-1313706820_thumb.jpg

post-116-0-37025600-1313706838_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Suzi :smile: Zapraszamy na spotkania, ocenimy gołym okiem jak prezentuje się motocykl Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem przyjemnosci poznac na zywo tego moto, ale wiem, ze to kawal solidnego sprzeta i potrafi posluzyc wiele lat :smile: Faktycznie - wybierany jako 'pierwsze moto' czesto dostaje po owiewkach i lusterkach, ale nie to sie przeciez liczy ;p

W ogole Twoj egzemplarz bardzo mi przypomina imbryczka :biggrin:

Oby sie dobrze dalej sprawowal :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem GS 500 w owiewkach i tez czarnego:) Bardzo fajny motocykl i dopiero po przesiadce na prawdziwego golasa doceniłem tamtą malutka owiewkę;] Wpadnij na spotkanie to się przyjrzymy dokładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Super sprawa twój GSior,jak sobie przypominam swojego, patrząc na twego, aż ciepło się robi i uśmiech na twarzy się pojawia....Miałem co prawda bardziej babski kolorek, taki fioletowy z akcentami, ale baaaardzo za nim tęsknie.Fajna praca 2 cyl. i fajowy dźwięk był, lekko do prowadzenia i wygodny.Pozdro !!!!

flm_1469546259__maly_rider.jpg

Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bardzo ładna gs-ka

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny gsik. Bardzo wdzięczna maszyna. Do latania po mieście warto pomyśleć przy zmianie napędu o dwóch zębach więcej ;)robi się wtedy fajniejszy ;)Nie pękaj, maszyna na pierwsze moto bardzo fajna a krzywdę można sobie zrobić nawet na 50cc a że craschpady to można szaleć.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...