Jump to content

Anonse! Motocyklista Pozna Motocyklistke Jak I Równiez Motocyklistka Pozna Motocykliste.

LoneRider

Recommended Posts

Witam

Ja i mój Huragan poznamy motocyklistke , na mile, spontaniczne, czasami romantyczne wypady za miasto, nasz telefon jest w profilu, Ja i moj motocykl mamy 24, ja samotny po rozwodzie . przecietny, brunet, oczy zielone, nie pije alkoholu, jezdze juz 5 sezon, Huragan troche sie rozlatuje, ale daje rade, jego przebieg 80.000 km ,

Edited by LoneRider (see edit history)

Żeby Krzyśkowi nie było smutno to tez się wpiszę :laugh2:

Młody, nieśmiały :ph34r: i niedoświadczony motocyklista czyli JA pozna osoby do wspólnych wypadów motocyklowych i nie tylko, a żeby zacieśnić grono podpowiem że musi być to kobieta :biggrin:

Najlepiej z poczuciem humoru, miła lubiąca się wygłupiać :biggrin: Co do sylwetki to tylko taka aby moto nie szło na gume ze świateł przy 20km/h :biggrin:

Zawsze raźniej jeździć z kimś niż samemu, no chyba że chce się troche poszaleć :P

Edited by Zidus (see edit history)

Zyygy ja to bardziej napisałem żeby LoneRiderowi nie było smutno xD Aczkowliek wychodzić też sobie moge, nie tylko na spoty :biggrin:

Motocyklista z okolic łodzi pozna motocyklistkę bądź fankę 2 kółek i prędkości :riding: W grę wchodzą wspólne wypady /wyjazdy/zloty a może coś więcej..okaże się... :riding: JA wiek 23 sezony :decayed: bez nałogów... :biggrin: info na priv ..Mam skromne wymagania względem wybranki :P ..Strzałka...

Edited by daniel33650 (see edit history)