Skocz do zawartości

Wiejska Alternatywa Dla Śpiochów Na Niedzielę :)


Okropna

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że pobudka w niedzielę poniżej godziny 10 jest dla mnie i niektórych z Nas niemożliwa , zapodaję propozycję odwiedzenia dożynek w niedalekiej od Łodzi odległości . W ofercie wyjazdu zapewniamy wiejskie jedzonko , przyśpiewki , tany tany dla chętnych , zapachy natury i co tam sobie jeszcze życzycie :smile: Wyjazd proponujemy o godzinie 12;00 spod CASTORAMY na Zgierskiej , lecimy na początek koło Strykowa , następnie Konstantynów , dalej Łękawa i kończymy dożynkowe klimaty powrotem do Łodzi . Razem do kupy mamy 200 km , pełne brzuchy i niezłe nastroje . Przelotowa spokojna bo 110 max 120 (jak emeryty) jak ktoś chętny to serecznie zapraszam :smile: Mapka poniżej dla chętnych .

https://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=Stryk%C3%B3w+to:Zgierz+to:Konstantyn%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki+to:%C5%81%C4%99kawa+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.55692,19.46632&sspn=0.968234,2.705383&geocode=FZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw%3BFeT2FwMdBigrASkBTkd8pMgbRzEk0lUH4Xv4ew%3BFdI-FwMd9hwoASlHvsbJ07UbRzHgQAw1klfDoA%3BFRWbFQMdM-ImASnHNFNT5UoaRzGsA7XZgLMHUQ%3BFeRZDgMdBQAoASlbEgOuExsaRzGhhQKPqHD5iA%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=Zgierz&mra=ps&t=m&z=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w niedzielnym zegarku godzina poranna u mnie zaczyna się dość późno to ja się piszę na ten wyjazd. A wraz ze mną Psycho & Justyna89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się w taką kieckę ustroić jak tylko znajdę w szafie jeszcze se kukardkę do włosów wepnę :smile: dodatkowo bacik z wierzby w rączkę wiaderko w drugą i lecim krowy na polu doić :smile: Świeże mleko to podstawa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę drugi komputer uruchomić bo w tym ten link nie działa i ja nie rozumiem jak sie ma Stryków do konstantynowa?

 

My jutro pewnie gdzieś tu będziemy

51.630299,18.808744

To niedaleko Sieradza.

Jakieś male ognisko, możliwość upieczenia kiełbasy. Jak macie ochotę to wpadajnie. Każdy chętnie zapozna bandę wesołych motocyklistow.

Edytowane przez Grinch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę drugi komputer uruchomić bo w tym ten link nie działa i ja nie rozumiem jak sie ma Stryków do konstantynowa?

 

Jedna impreza w okolicach Strykowa jest, dokładnej nazwy miejscowości nie poda się w tej chwili bo Psycho niedostępny a następna impreza dożynkowa jest w Konstantynowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piernik do wiatraka Grinchu :smile:

 

Matka, proszę o trochę wyrozumiałości. Siedziałem dzis w aucie od 5:30. Właśnie wróciłem.

Ps: m.in. Kupilismy cebulę.

 

 

Jedna impreza w okolicach Strykowa jest, dokładnej nazwy miejscowości nie poda się w tej chwili bo Psycho niedostępny a następna impreza dożynkowa jest w Konstantynowie.

 

No, a potem kielba z ognicha pod Sieradzem. Według podanych koordynatow. Edytowane przez Grinch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dopisałbym się do listy, ale robiłbym za kotwicę mimo jak to napisałaś emeryckich prędkości :biggrin: mój emerycki balkonik jest nieco wolniejszy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

110 max 120 (jak emeryty)

 

... to stanowczo zbyt szybko :riding:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...