Jump to content

Wiejska Alternatywa Dla Śpiochów Na Niedzielę :)

Okropna
 Share

Recommended Posts

Jako że pobudka w niedzielę poniżej godziny 10 jest dla mnie i niektórych z Nas niemożliwa , zapodaję propozycję odwiedzenia dożynek w niedalekiej od Łodzi odległości . W ofercie wyjazdu zapewniamy wiejskie jedzonko , przyśpiewki , tany tany dla chętnych , zapachy natury i co tam sobie jeszcze życzycie :smile: Wyjazd proponujemy o godzinie 12;00 spod CASTORAMY na Zgierskiej , lecimy na początek koło Strykowa , następnie Konstantynów , dalej Łękawa i kończymy dożynkowe klimaty powrotem do Łodzi . Razem do kupy mamy 200 km , pełne brzuchy i niezłe nastroje . Przelotowa spokojna bo 110 max 120 (jak emeryty) jak ktoś chętny to serecznie zapraszam :smile: Mapka poniżej dla chętnych .

https://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=Stryk%C3%B3w+to:Zgierz+to:Konstantyn%C3%B3w+%C5%81%C3%B3dzki+to:%C5%81%C4%99kawa+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.55692,19.46632&sspn=0.968234,2.705383&geocode=FZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw%3BFeT2FwMdBigrASkBTkd8pMgbRzEk0lUH4Xv4ew%3BFdI-FwMd9hwoASlHvsbJ07UbRzHgQAw1klfDoA%3BFRWbFQMdM-ImASnHNFNT5UoaRzGsA7XZgLMHUQ%3BFeRZDgMdBQAoASlbEgOuExsaRzGhhQKPqHD5iA%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=Zgierz&mra=ps&t=m&z=9

Ponieważ w niedzielnym zegarku godzina poranna u mnie zaczyna się dość późno to ja się piszę na ten wyjazd. A wraz ze mną Psycho & Justyna89.

Ja mogę się w taką kieckę ustroić jak tylko znajdę w szafie jeszcze se kukardkę do włosów wepnę :smile: dodatkowo bacik z wierzby w rączkę wiaderko w drugą i lecim krowy na polu doić :smile: Świeże mleko to podstawa !!

Kurde muszę drugi komputer uruchomić bo w tym ten link nie działa i ja nie rozumiem jak sie ma Stryków do konstantynowa?

My jutro pewnie gdzieś tu będziemy

51.630299,18.808744

To niedaleko Sieradza.

Jakieś male ognisko, możliwość upieczenia kiełbasy. Jak macie ochotę to wpadajnie. Każdy chętnie zapozna bandę wesołych motocyklistow.

Edited by Grinch (see edit history)

Kurde muszę drugi komputer uruchomić bo w tym ten link nie działa i ja nie rozumiem jak sie ma Stryków do konstantynowa?

Jedna impreza w okolicach Strykowa jest, dokładnej nazwy miejscowości nie poda się w tej chwili bo Psycho niedostępny a następna impreza dożynkowa jest w Konstantynowie.

jak piernik do wiatraka Grinchu :smile:

Matka, proszę o trochę wyrozumiałości. Siedziałem dzis w aucie od 5:30. Właśnie wróciłem.

Ps: m.in. Kupilismy cebulę.

Jedna impreza w okolicach Strykowa jest, dokładnej nazwy miejscowości nie poda się w tej chwili bo Psycho niedostępny a następna impreza dożynkowa jest w Konstantynowie.

No, a potem kielba z ognicha pod Sieradzem. Według podanych koordynatow. Edited by Grinch (see edit history)

Cebulę zabieraj , będzie towar wymienny na kurczaki lub jajka , a co do siedzenia w aucie ... czyżby Cię Marzenka z dumu wypierdniczyła , czy robota taka straszna ?

Chętnie dopisałbym się do listy, ale robiłbym za kotwicę mimo jak to napisałaś emeryckich prędkości :biggrin: mój emerycki balkonik jest nieco wolniejszy :/

działkowy ... bedziemy czekać na Ciebie jak nie nadążysz :smile: zawijaj i jedziemy na wiejskie impry :smile:

Peter1980 w takim razie widzimy się pod CASTO na zgierskiej :smile:

Już w domu po całodniowej wycieczce ale to nie koniec jeszcze czas na wieczorną rozgrywke :smile: uciekam na squash Dołączona grafika