Skocz do zawartości

Yamaha YZF-R1 RN 09 2003


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaży ZX6R zdecydowałem się na przejście do klasy 1000ccm. Zastanawiałem się pomiędzy CBR 954, a R1 RN 09. Wybór padł na R1, głównie dlatego, że akurat była w bardzo dobrym stanie, a poza tym jest według mnie po prostu ładniejsza od CBR :P

Po R1 pojechałem pod Poznań, kupiłem ją od właściciela komisu samochodowego :smile: Sprzedał ją, ponieważ kupił sobie nową z salonu :smile: R1 jest mocna i agresywna. Posiada hamulce w stalowym oplocie, crash pady puig, kierunki LED puig, szybę turystyczną oraz tłumik końcowy G&G. Spalanie około 7 litrów. R1 zrobiłem około 2000 tyś kilometrów - trzymałem ją 3 tygodnie - ponieważ zakochałem się w R1 RN 12, którą też zakupiłem tego samego dnia, co sprzedałem tą :smile:

 

Kilka zdjęć R1, oraz na koniec krótki filmik.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszyna, widać po zdjęciach, że w niezłym stanie, tylko czemu zmieniłeś z RN 09 na RN 12? Jakie są różnice :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnic jest wiele...

 

Po pierwsze w R1 RN 12 zastosowano nowsze rozwiązania techniczne... Mianowicie moc silnika ze 150 km wzrosła do 185 km.

 

RN 12 posiada inne przełożenia, RN 09 to taki wariat, idzie na koło jak nawet lekko dodasz gazu, a RN 12 jest bardziej spokojna, ale znacznie lepiej przyśpiesza... co do RN 12... 1 bieg 168 km/h 2 bieg 206 km/h 3 bieg około 240 km/h... RN 12 przy 299 km/h ma około 13 tyś obrotów, a kręci się do 14.5 tyś. Jeżeli nie sprzedam mojej R1, to ładuje do niej Power Commander i wykręce z niej około 210 koni. I wtedy zacznie się zabawa http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

 

Dodam, że RN 12 jest też według mnie po prostu ładniejsza:P

Edytowane przez BykuOCW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z napisem Yamaha na feldze :rolleyes: troszkę poszalałeś z tymi zmianami motocykli.P.s. Już pamiętam, na pewno byłem 2 lata temu u Ciebie (albo brata) oglądać bandita albo horneta... nie pamiętam- wtedy miałeś jeszcze fazera :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tą R1 widziałem kiedyś pod centrum na Kopcińskiego :smile: bardzo ładna. I R1 RN12 ma wydechy pod kanapą :biggrin: co wygląda kozacko.Zaprezentuj Tą swoją RN12 bo widziałem ją tylko na jednym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, bywałem w centrum, miałem tam kurs na obrabiarki CNC.Fotki RN 12 są w dziale giełda.Tutaj link już bezpośrednio do Allegro ( tam są jej zdjęcia ) http://allegro.pl/yamaha-r1-rn-12-limited-white-jedyna-w-pl-i1775208215.html?source=oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...