Skocz do zawartości

kosmaty


kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać wszystkich. Jestem Tomek dla kumpli Kosmaty mam 31 i jestem z Łodzi/chojny. Od maja po GIGA kłótniach z żonką jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego moto Suzuki gsx600f imbryczka z 93r. może szału nie ma ale jak na pierwszy sprzęt jak dla mnie jest ok. Cieszę się że w końcu mogę zasilić grono moto maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac kolege ktory zasiada ta sama bestje;)ja niestety swoja juz musialem odstawic do garazu :sad2: i zakonczyc sezon 23/24 pehowa noc robna pierwsza zyciu gleba motocykl prawie nie ucierpial (lewy plastik i lusterko) lecz moje dwa kregi juz troche bardziej dostalem nowa zbroje ;( i trzeba sie leczyc pare miesiecy ale w przyszlym sezonie mam nadzieje ze posmigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac kolege ktory zasiada ta sama bestje;)ja niestety swoja juz musialem odstawic do garazu :sad2: i zakonczyc sezon 23/24 pehowa noc robna pierwsza zyciu gleba motocykl prawie nie ucierpial (lewy plastik i lusterko) lecz moje dwa kregi juz troche bardziej dostalem nowa zbroje ;( i trzeba sie leczyc pare miesiecy ale w przyszlym sezonie mam nadzieje ze posmigam

 

A ja witam kolegę który zaliczył glebę tak jak ja--tylko ja fatalnie zaczęłam sezon--ale mam zamiar zakończyc go na dwóch kółkach.Szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam

 

Cześć Tomku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemka siemka, Marcin kuruj się, obyśmy wszyscy zakończyli ten sezon na 2 kołach i o własnych siłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :riding:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja teraz dwa miesiace l4 pozatym niestety w mojej zbroj nawet nogi nie przeloze by dosiasc moja suzi ale bedzie sporo czasu by ja dopiescic :biggrin: dzieki olu:)) pewnie tomku bedziem sie kurowac no licze ze zima juz bede mogl dosiasc mojego quada i wybrac sie na deske:D i ze jeszcze zobaczymy sie na jakims zlocie :biggrin::D:D niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...