Jump to content

Kawasaki Ninja ZX6R 636 2004

BykuOCW
 Share

Recommended Posts

Kawasaki kupiłem, jako mojego pierwszego sporta, jeździłem nim prawie jeden sezon :smile: ( czyli najdłużej, ze wszystkich moto )

Była całkiem wygodna, pozycja idealna do zapier***... Od dołu do jakiś 6-7 tyś była spokojna a potem... a potem wychodziło z niej to co najlepsze:) Najmocniejsza 600 ccm w swojej klasie. V-max z pasażerem to 284 km/h. Hamulce, zawieszenie, wszystko ok :smile: Tylko charakterystyczna praca silnika Kawasaki delikatnie mnie denerwowała :P Spalanie przy rozsądnej jeździe 6-7 litrów.

Moim zdaniem ta Ninja to bardzo udany motocykl i inne moto typu R6, CBR 600RR nie miały do niej polotu:)

Jeżeli macie jakieś pytania... :smile:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z przodu przypomina mi rekina ) Ogólnie pozytywny, ale ciężko byłoby jechać nim wolno pewnie Dołączona grafika

Jechać wolno, to pojęcie względne :P Wiesz nie jest tak, że jak jest sport to trzeba ciągle dopie***. Można też jechać nią spokojnie i wtedy też jest przyjemnie:) Tylko na dłuższe trasy, prędkość minimum 150 km/h, bo inaczej nadgarstki bolą... Jak to w sporcie...

Heh, gdy robilem prawko na kat. A instruktor powiedzial, ze jak ktos w Polsce kupuje takie Kawasaki, to juz przy wyjezdzaniu z salonu powinien z miejsca dostac mandat, bo tym sprzetem po prostu nie da sie jezdzic zgodnie z przepisami :biggrin:

Heh, gdy robilem prawko na kat. A instruktor powiedzial, ze jak ktos w Polsce kupuje takie Kawasaki, to juz przy wyjezdzaniu z salonu powinien z miejsca dostac mandat, bo tym sprzetem po prostu nie da sie jezdzic zgodnie z przepisami :biggrin:

Czytałem ciekawy artykuł dotyczący motocykli, w którym autor podsumował krótko sportowe sześćsetki. Powiedział, że takie pojazdy nie powinny zostać zarejestrowane i dopuszczone do ruchu, ale przez przekupienie jakiegoś urzędnika, torem wyścigowym dla tych maszyn stały się nasze publiczne drogi http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Ładna , tylko jedyny minus według mnie to to że mijania jest jedno a drogowe jest drugie to jest dla mnie minus w większości motorach ale kolorek zacny i motorek też;]

Piękna kawa. Najładniejszy model w sumie. Tylko prawie zerowy komfort jazdy.Zresztą jak w każdym supersporcie.

Widziałem ją na allegro ale nie pamiętam czy w zeszłym sezonie czy na początku tego :P ale pamiętam, że miałem na nią ochotę ;p

Była, była :smile: Teraz śmiga Ninja instruktor nauki jazdy motocyklem z Tomaszowa Mazowieckiego :PKiedy mu ją sprzedawałem zapytałem go: A masz chociaż prawko?a on na to: jestem instruktorem :Paż mi się głupio zrobiło, kiedy zażyczył sobie, żeby go przewieść :P