Skocz do zawartości

Abish Suzuki Gsx400F


AbiSh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na razie uczestniczę w życiu forum dość biernie, sporo czytając na bieżąco.

Moją katanę widzieliście w powitalni. Zrobiłem na niej tylko 2 większe trasy:

-Aleksandrów>Głowno>Łódź

-Łódź>Czarnocin (przez Rzgów, powrót przez Andrespol)

Nie jeździłem od ukończenia kursu 2 lata temu. Udało mi się dopiero nakręcić 250km.

 

Mam pytanko związane z pracą motocykla. Po dłuższej jeździe po mieście i po trasie występuje problem z obrotami. Jak stoję chwile na neutralu, albo jedynce potrafią spadać obroty i moto gaśnie. Jedyny sposób to podtrzymywanie minimum gazu.

Jestem Świeżakiem i nie wiem czy to normalne, ew. co może być na rzeczy?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

 

Załączam zdjęcie z trasy na Czarnocin autorstwa Julki :smile:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor - sam malowałeś czy poprzedni właściciel?

 

Jeżeli chodzi o spadanie obrotów, wydaje mi się, że wystarczy pobawić się linką odpowiedzialną za obroty silnika. Zazwyczaj jest ona umieszczana w widocznym miejscu i wygląda jak małe pokrętło z lewej lub prawej strony silnika. Wpadnij pod Central lub inne miejsce spotkań, a chłopaki pomogą http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor - sam malowałeś czy poprzedni właściciel?

Malowałem tylko bak - kupiony był z czarnym, ale widać różnice odcieni z owiewkami w odpowiednim świetle.

Z drugiej stronki jest troszkę zeszlifowany. Owiewki kolor fabryczny, nie klejone.

Czarny uchwyt z tyłu jest troszkę obdarty, planuje pomalować go na czarny mat.

 

Dzięki za rade odnośnie ustawienia linki. Dzisiaj prawdopodobnie zajadę pod Central.

 

Edit:Niestety nie wpadłem bo nie mogłem odpalić, ale już jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

. Zrobiłem na niej tylko 2 większe trasy:

-Aleksandrów>Głowno>Łódź

-Łódź>Czarnocin (przez Rzgów, powrót przez Andrespol)

 

Szalejesz długimi trasami :P

 

Myślałem że najmniejsze jajko to 600 a tu prosze 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No taki nietypowy, znalezienie gaźników w celu reanimacji go trwało ponad 2 miesiące :smile:

Obejrzeć to nietypowe cudo można będzie prawdopodobnie w czwartek jak dam rade.

Przy okazji, umie ktoś nakleić(równo) tankpad na takie cudo? Bo posiadam, ale sam wolę się za to nie zabierać.

(Gdyby nie indywidualne podejście nauczycieli to powinienem mieć maks 2 z plastyki i techniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znow zdiecie pod kruszowem :-) ja mam identyczna ale 600:-) tez nie wiedziałem ze są 400 ile to mozna sie dowiedzieć a hehe ja mam pomysł taki żebyś prawdził linke od ssania czy odbija do końca bo ja przez to miałem taki sam problem nie wiem czemu pewnie pobieral za duzo paliwa i na postojach skakał i gaz poprawilem i jak ręką odioł:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...