Jump to content

tomgixxer

tomgixxer
 Share

Recommended Posts

Po małych problemach technicznych ( tu miejsce na podziękowanie dla kolegi Suchego W. - ave Suchy W.) jestem z Wami.Teraz o mnie i o Niej.Ja Tomasz Ona Suzuki, Ja 29 wiosen Ona 6, a poważnie obecnie dosiadam czarną litrową zuzę , często można mnie zobaczyć i usłyszeć( kochany M4 122dB) w okolicach Widzewa gdzie mieszkam, Ozorkowa -gdzie mam drugą połówkę i Brzezin to tyle reszta na żywo dla zainteresowanych.Pozdro dla Wszystkich i siedmiu żyć życzę.PSWczoraj miałem okazję zrobić pierwsze kilometry z Panami Suchy W. i Bleft S. ( było blisko do tej naczepy ;)ufff ) i było miło chociaż krótko - pozdrawiam Obu i czekam na więcej w dużo większym gronie.

Witaj. Fajnie, że wpadłeś :P Na szczęście pamiętałem o problemie z twoim kontem i sprawa się rozwiązała Dołączona grafika

Co do wczorajszego wypadu, to było jak było, trochę pecha miałem, żeby was dogonić, bo to postój, a to przejazd kolejowy zamknięty i w końcu się rozstaliśmy Dołączona grafika Sam motocykl super, typowy sport jak dla mnie, ale wrażenie robi ogromne :smile: Czekam na foty w dziale "Nasze motocykle".