Jump to content

tomgixxer


tomgixxer
 Share

Recommended Posts

Po małych problemach technicznych ( tu miejsce na podziękowanie dla kolegi Suchego W. - ave Suchy W.) jestem z Wami.Teraz o mnie i o Niej.Ja Tomasz Ona Suzuki, Ja 29 wiosen Ona 6, a poważnie obecnie dosiadam czarną litrową zuzę , często można mnie zobaczyć i usłyszeć( kochany M4 122dB) w okolicach Widzewa gdzie mieszkam, Ozorkowa -gdzie mam drugą połówkę i Brzezin to tyle reszta na żywo dla zainteresowanych.Pozdro dla Wszystkich i siedmiu żyć życzę.PSWczoraj miałem okazję zrobić pierwsze kilometry z Panami Suchy W. i Bleft S. ( było blisko do tej naczepy ;)ufff ) i było miło chociaż krótko - pozdrawiam Obu i czekam na więcej w dużo większym gronie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Fajnie, że wpadłeś :P Na szczęście pamiętałem o problemie z twoim kontem i sprawa się rozwiązała Dołączona grafika

 

Co do wczorajszego wypadu, to było jak było, trochę pecha miałem, żeby was dogonić, bo to postój, a to przejazd kolejowy zamknięty i w końcu się rozstaliśmy Dołączona grafika Sam motocykl super, typowy sport jak dla mnie, ale wrażenie robi ogromne :smile: Czekam na foty w dziale "Nasze motocykle".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...