Skocz do zawartości

Thomas18


Thomas18

Rekomendowane odpowiedzi

Wita wszystkich Thomas. Mam 18 lata i jestem w trakcie robienia prawka na motor. Mogę wydać się odrobinę śmieszny ale dla mnie motor to zupełnie inny świat i uwielbiam jak mam stalowego rumaka pod sobą który reaguje na chociaż najmniejszy ruch :smile:. Tu zaczynam historię i będę chciał się dowiedzieć od was jaki motor będzie lepszy dla mnie na początek i mam nadzieję że nie będziecie mnie uważać za jakiegoś postrzelonego. Interesują mnie motoru sportowe, sportowo-turystyczne. Zastanawiam się nad 2 moto przede wszystkim: yamaha thundercat rocznik 2000-2005 (takie na necie widziałem) albo kawasaki zx6r od 2000r. Chcę znaleźć coś za około 10tyś co da mi dużo radości i starczy na więcej niż rok i się nie znudzi. Dzięki wszystkim i witam raz jeszcze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać serdecznie, lubię długie powitanie - na wstępie wiem z kim mam przyjemność http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Zastanawiam się nad 2 moto przede wszystkim: yamaha thundercat rocznik 2000-2005

Lubię to :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem że są bardzo wytrzymałe i dają sporo radości... nadają się i na długie trasy i krótsze, mało paliwa ciągną i jedyny jakiś tam mankament to z drugim biegiem niby coś się zdarza oraz że na długich trasach siedzenie grzeje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem że są bardzo wytrzymałe i dają sporo radości... nadają się i na długie trasy i krótsze, mało paliwa ciągną i jedyny jakiś tam mankament to z drugim biegiem niby coś się zdarza oraz że na długich trasach siedzenie grzeje

Jeżeli ten post na poważnie to.. no cóż widzę, że wiedza czysto "forumowa".. Najlepiej nie pytaj innych co dla Ciebie lepsze a sam się przekonaj po zrobieniu prawka na motocykl.

Tak czy inaczej powodzenia, bo chyba się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:. I powodzenia. Tak w egzaminach na A jak i w wyborze moto.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, powodzenia i do zobaczenia na drodze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...