Jump to content

Thomas18

Thomas18
 Share

Recommended Posts

Wita wszystkich Thomas. Mam 18 lata i jestem w trakcie robienia prawka na motor. Mogę wydać się odrobinę śmieszny ale dla mnie motor to zupełnie inny świat i uwielbiam jak mam stalowego rumaka pod sobą który reaguje na chociaż najmniejszy ruch :smile:. Tu zaczynam historię i będę chciał się dowiedzieć od was jaki motor będzie lepszy dla mnie na początek i mam nadzieję że nie będziecie mnie uważać za jakiegoś postrzelonego. Interesują mnie motoru sportowe, sportowo-turystyczne. Zastanawiam się nad 2 moto przede wszystkim: yamaha thundercat rocznik 2000-2005 (takie na necie widziałem) albo kawasaki zx6r od 2000r. Chcę znaleźć coś za około 10tyś co da mi dużo radości i starczy na więcej niż rok i się nie znudzi. Dzięki wszystkim i witam raz jeszcze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif :smile:

no słyszałem że są bardzo wytrzymałe i dają sporo radości... nadają się i na długie trasy i krótsze, mało paliwa ciągną i jedyny jakiś tam mankament to z drugim biegiem niby coś się zdarza oraz że na długich trasach siedzenie grzeje :biggrin:

no słyszałem że są bardzo wytrzymałe i dają sporo radości... nadają się i na długie trasy i krótsze, mało paliwa ciągną i jedyny jakiś tam mankament to z drugim biegiem niby coś się zdarza oraz że na długich trasach siedzenie grzeje

Jeżeli ten post na poważnie to.. no cóż widzę, że wiedza czysto "forumowa".. Najlepiej nie pytaj innych co dla Ciebie lepsze a sam się przekonaj po zrobieniu prawka na motocykl.

Tak czy inaczej powodzenia, bo chyba się przyda.