Jump to content

Saszka

wildeyed
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy po takiej czarnej bestii powinnam cokolwiek wrzucać no ale trudno. Chciałam pochwalić się Saszką, a ponieważ jak to powiedział jaquzie każdy wie jak Fazer wygląda to do zdjęcia dorzucam jeszcze właścicielkę;)

Dołączona grafika

to pewnie dlatego, że opijanie motocykla się nie udało;) kolejne może będą lepsze

to pewnie dlatego, że opijanie motocykla się nie udało;) kolejne może będą lepsze

Bo nie opijałaś w naszym gronie fazerki:)

nie opijałam bo mieszkanie mam za małe, żeby was wszystkich pomieścić:smile:

oj Panie Adminie ;) tradycji stało się zadość :biggrin: tak winno wyglądać każde przywitanie płci żeńskiej nieprawdaż ? ;)

Jaquzie, racja :biggrin:

Kazdy bardziej zainteresowany wlascicielkami , niz maszynami :biggrin:

Jak sie pojawi nowa dziewczyna, to odrazu pelno wpisow w powitalni :P

Dzięki wielkie, butki mam upatrzone, ale kupię je jak wróce z urlopu. Wybór padł na smx5. Moż epod koniec sezonu będa jeszcze tańsze:P

:biggrin: mi również było bardzo miło skojarzyć buźkę z nickiem:) co do butów to śmichy chichy ale właśnie po nich mnie poznałaś, więc zaczynam zastanawiać się czy w ogóle je zmieniać:biggrin:

:biggrin: mi również było bardzo miło skojarzyć buźkę z nickiem:) co do butów to śmichy chichy ale właśnie po nich mnie poznałaś, więc zaczynam zastanawiać się czy w ogóle je zmieniać :biggrin:

obiecuję że w nowych motocyklowych tez cię poznawać będę :P :P

sportowe kombi ze sliderami i ... trampki...??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

Czepiasz się. Przecież trampki to też ubiór sportowy ale że szybko się przecierają o asfalt to już inna bajka ;)

działkowy emeryt

Czepiasz się. Przecież trampki to też ubiór sportowy ale że szybko się przecierają o asfalt to już inna bajka ;)

no ;) taaa ;) ... teraz tylko czekać, aż zaczną biegać sprint na 100tkę po bieżni w plastikowych motocyklowych butach torowych ... bo też sportowe :decayed: wtedy będą się przecierały... nogi :smile:

Pozdrawiamy Saszkę - no offence http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif