Skocz do zawartości

Wyjazdy Na Mecze Piłkarskie !


Marchef_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorowa jak Diabli

Chciałam tylko zauważyć, że Wasz kolega (Wasz znaczy Marchewa i Peter) skubnął mi zapałki ;)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Kolorowa jak Diabli

Hop. 

Wybiera się ktoś w piątek do Krakowa? 

 

edit.

mały edit, bo dosłownie przed chwilą posrany wojewoda zrobił zakaz stadionowy,  dla sektora dla gości  :wacko:

to kto do Poznania jedzie 10 maja? 

Edytowane przez Kolorowa jak Diabli (wyświetl historię edycji)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop. 

Wybiera się ktoś w piątek do Krakowa? 

 

edit.

mały edit, bo dosłownie przed chwilą posrany wojewoda zrobił zakaz stadionowy,  dla sektora dla gości  :wacko:

to kto do Poznania jedzie 10 maja? 

 

 Ja się wybieram :smile: Ktoś jeszcze jedzie ? Może machniemy tam motocyklami ? Anyone interested ?

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Że wcześniej nie znalazłem tego tematu... 
Sam od małego kibicuje i chodzę na mecze, kilka wyjazdów zaliczonych. Nie spodziewałem się, że są też ludzie tak mocno zajarani motocyklami i piłką ( kibicowaniem ) na raz :biggrin: 

Ale patrząc na obecną sytuację... aż serce się kraja... : / 

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szejk, zadzwoń do Karola. Mamy już dogadają trasę przejazdu i bezpieczny parking na miejscu.

No i chodzi też o to aby stworzyć nową podgrupę osób, które będą razem jeździć na mecze

 

Przyjedźcie w miejsce zbiórki już zatankowani. Jeśli ktoś nie zdąży to najpierw pokażcie się że jesteście a po ustaleniu na której stacji poczekacie na nas - jedzcie zatankować.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez chamstwa i napinki :smile:

Chamem się jest,albo nie,czy na moto czy bez.Nie kumam twojego posta.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że zainteresowanie piłką nożną (zbyt) często przybiera złą formę. Bywa, że bardziej skupia się na manifestowaniu niechęci (to eufemizm) do innej drużyny, niż zainteresowaniem poczynaniami swoich.

Na tym forum, w temacie wyjazdów na mecze piłkarskie nie znalazłem tego całego hejtu i chamstwa. Dlatego napisałem, że bardzo mi się to podoba. Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnym wyjeździe trzeba by pomyśleć wcześniej o parkingu i biletach. Ostatnio nam sie udało zostawić motory na prywatnej posesji i wejść na mecz, kolega mimo zostawionych kluczy w stacyjce znlazł je tam gdzie zostawił. Na mecz weszliśmy dzięki ochroniarzom którzy przyjęli prezent i wpuścili całą czwórkę na stadion, ale taka akcja może się nie udać znowu.

Ktoś reflektuje na meczyk do Rzgowa? Będę dowiadywał się co z biletami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - kluczyki były na swoim miejscu :riding:

 

Karolu ja na powtóreczkę bardzo chętnie się piszę także jeśli nic nie wypadnie to lecimy :smile: (tym razem ja stawiam bilety B))

Edytowane przez 3voQ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Witam po dddłłuuggiieeejj przerwie ! :smile: Od 2012 kiedy zaczynałem ten temat na forum odzew był niewielki, ale teraz widzę, że powoli się rozkręca. Ja sam na forum też dość długo nie zaglądałem, ale teraz widzę, że warto, bo zaczyna zbierać się grupa "wyjazdowiczów" :smile: Fajnie, cieszę się, bo mam nadzieje, że dzieki temu będzie z kim jeździć na Widzew - a kto wie - może też gdzieś dalej. Z racji naszego nowego startu w IV lidze, wyjazy zapowiadają się dość ... ekspresowe :smile: Gorzej z biletami. Jeśli ktoś miałby lepsze dojście to oczywiście jestem zainteresowany :smile: Aktualnie jestem na urlopie i wracam w przyszłym tygodniu, więc do Rzgowa na pewno się nie wybiorę, ale do Koluszek - można by pomyśleć. Ktoś byłby chętny ? Ktoś miałby dojście do biletów w razie co ? Dajcie znać - z widzewskim pozdrowieniem ! 

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za swoje milczenie ale nie mam czasu na odpisanie, choć temat cały czas obserwuję. Co do mojej obecności w Rzgowie to się wybieram, jednak tym razem jadę samochodem z uwagi na fakt, że zabieram dwóch pasażerów a zaraz po meczu jadę z nimi daleeeeko od Łodzi. 

Na kolejne mecze możecie na moja obecność liczyć. Czy mogę się dowiedzieć ile i komu oddać kasę za wejście w Zelowie?  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...