Skocz do zawartości

Wyjazdy Na Mecze Piłkarskie !


Marchef_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Hola Futbolejros,

 

Jako, że piłka nożna jest moją wielką pasją od urodzenia - o tym pomyśle myślałem już od bardzo dawna. Niestety nigdy jeszcze nie udało mi się tego zrealizować - głównie z braku towarzystwa motocyklowego. Może dzięki forum uda się to w końcu wcielić w życie od czasu do czasu ....

 

O co chodzi :

 

Sprawa prosta - szukam ludzi, którzy oprócz motocykli interesuje również football - krajowy i/lub zagraniczny - i byliby chętni raz na jakiś czas na motocyklowy (absolutnie pokojowy) wyjazd na jakiś mecz.

 

Z racji swojego wychowania z krajowego boiska w moim przypadku w grę wchodzi jedynie łódzki Widzew i (nie)stety nic tego nie zmieni :smile: Jeśli chodzi o drużyny zagraniczne to moja sympatia lezy po stronie : Rayo Vallecano, St.Pauli Hamburg, Tottenham Hotspur, AC Fiorentina. W tym temacie jestem jednak o wiele bardziej otwarty na nowe doznania i propozycje.

 

Piszcie więc czy i jakim klubom piłkarskim kibicujecie i - przede wszystkim - czy bylibyście chętni na takie wyjazdy. Pierwsza okazja już 16 września : Zagłębie Lubin - Widzew Łódź :smile:

 

Pzdr,

Marchef Ka

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rayo Vallecano, St.Pauli Hamburg, Tottenham Hotspur, AC Fiorentina. to jestem za słaby. Ale Widzew dlaczego nie.

Marchef_Ka dziś zbiórka Służbowa na przeciw PKP 19.30 Zapraszam

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że o ile wypad na naprawdę dobry mecz by mnie interesował

to wyjazdy na mecze polskich drużyn to jak dla mnie słaby pomysł.

Nasze polskie drużyny są tak żałosne że nie byłem na meczu piłki nożnej nawet na pobliskich stadionach naszych domowych drużyn a co dopiero

inwestować kasę by jechać gdzieś dalej.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Kolorowa jak Diabli

Hola Futbolejros,

 

Jako, że piłka nożna jest moją wielką pasją od urodzenia - o tym pomyśle myślałem już od bardzo dawna. Niestety nigdy jeszcze nie udało mi się tego zrealizować - głównie z braku towarzystwa motocyklowego. Może dzięki forum uda się to w końcu wcielić w życie od czasu do czasu ....

 

O co chodzi :

 

Sprawa prosta - szukam ludzi, którzy oprócz motocykli interesuje również football - krajowy i/lub zagraniczny - i byliby chętni raz na jakiś czas na motocyklowy (absolutnie pokojowy) wyjazd na jakiś mecz.

 

Z racji swojego wychowania z krajowego boiska w moim przypadku w grę wchodzi jedynie łódzki Widzew i (nie)stety nic tego nie zmieni :smile: Jeśli chodzi o

 

Jeszcze żadnego domowego meczu Widzewa nie opuściłam, pluje sobie w brodę za to, że nie pojechałam do Lubina. Teraz w planach stolyca i Legia. O ile nam jakąkolwiek pulę biletów wgl. udostępnią. Gdybyś się wybierał daj znaka :smile: tylko ja oczywiście pociągiem ( tam jakoś wygodniej operować butelkami ;) Edytowane przez Kolorowa jak Diabli (wyświetl historię edycji)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :smile: Jasne, jak tylko będę jechał to odezwę się wcześniej :smile: A Ty na estadio naszym z której strony siedzisz zwykle ? Ja na "Niciarce" :smile: Pzdr.

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowa jak Diabli

W tej chwili na C, ale jak się tylko skończy strajk przeprowadzam się pod Zegar :smile:

Bankowo lecimy do Gdańska, tylko ze samochodem (z Opatówka) i wkręcili mnie w rolę "kierowniczki" imprezy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png znaczy powiadomili mnie o tym, że ja kieruje...

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to świetnie :smile: Super opcja :smile: Przynajmniej coś z wyjazdu zapamiętasz :smile: A masz dojście do biletów wyjazdowych z jakiegoś fun clubu czy czyhasz aż coś skapnie do sprzedaży otwartej ? Pzdr :smile:

! somos la revolucion !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak napiszę, mam dojście z samej góry ;)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to stadionowe - raz kiedyś poszłam na mecz z kumplem z Chorzowa, który w przerwie wyciągnął mnie na piwo. Zanim skończył pić, a my wróciliśmy na sektor, Prince strzelił gola (Polonia W. ;) od tego momentu siedzę na stadionie non stop ;)

Ale piwem w Fanatyku czy pod Herbem nie pogardzę ;)

 

Jutro jest wyjazd do Gliwic :/ powinnam tam być, ale zdjęcia mam cały weekend. Jedzie natomiast moja "reprezentacja" ;) Także najbliższy wyjazd to Gdańsk, bo Warszawa może nie dać biletów.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest wyjazd do Gliwic :/ powinnam tam być, ale zdjęcia mam cały weekend. Jedzie natomiast moja "reprezentacja" ;) Także najbliższy wyjazd to Gdańsk, bo Warszawa może nie dać biletów.

 

Daj znać jak to wyglądało od strony "reprezentacji", bo patrząc z filmiku YT i relacji prasowych... lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj tego co piszą i mówią w mediach (a szczególnie tefaueny i inne gówno prawdy). Sytuacja z soboty to jedna wielka prowokacja, nie będę się o tym tutaj rozpisywać. W każdym razie nawet stewardzi na stadionie w Gliwicach mieli jakieś "ale" do naszych piłkarzy, jak po meczu chcieli podejść do kibiców i przybić "5", to im zabronili. Oczywiście chłopaki i tak podeszli i podziękowali za doping.

Co do samego wyjazdu - każdy jest inny. Ale takie same wariaty są wszędzie ;) I mimo że poziom piłkarski który reprezentuje nasza EX to dno i metr mułu, to ja nie umiem nie iść na mecz.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj tego co piszą i mówią w mediach (a szczególnie tefaueny i inne gówno prawdy). Sytuacja z soboty to jedna wielka prowokacja, nie będę się o tym tutaj rozpisywać.

 

To może być na priv.

Bo z jednej strony - o tvn i gw mam najgorsze zdanie od dawien dawna. Majstersztyk manipulacji to relacja z Marszu Niepodległości- byłem do końca, a później widziałem w tv...szkoda słów. Nie musisz mi mówić, żebym im nie ufał ;)

 

 

Z drugiej strony- wersja oficjalna niestety tym razem brzmi logicznie- stąd prośba o info co się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ten Marsz niepodległości .. ;) za miesiąc będzie, wiec trzeba odpowiednio ukazać kibiców w mediach. Oczywiście żeby nie było, ze tak ich bronie. Noł, winna jest i policja i kibice...ale to już Ci na pw napiszę.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że fanów piłki kopanej jest tu kilku:) W zeszłym roku pojechaliśmu z kumplem do Chorzowa :smile: ostatnia dłuższa wycieczka na zakończenie sezonu. Październik ale pogoda istnie letnia. Miejsce sprzyjało choćby z tego względu że motocykle mogliśmy zaparkować w zamknietym garażu niedaleko stadionu, który udostępnił nam jeden z chorzowskich bRaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to lepiej w piątek(7.11) bądź tam, gdzie miałeś być w ostatni piątek :P

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowa jak Diabli

Jesli ktos ma chęć na wyjazd do Gdańska (17 listopada - sobota), niech mi da znać na pw. Wyjazd autokarem lub autem własnym.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...