Jump to content

Przednia Owiewka Do Hondy Deauville Nt 650 V

Marchef_Ka
 Share

Recommended Posts

Witam ,

Ma ktoś może na sprzedaż (bądź wie gdzie można taką znaleźć za ROZSĄDNĄ cenę) przednią owiewkę (główna część wokół lampy) do starszego modelu Hondy Deauville ? Szukam, bo moja jest mocno popękana. Dajcie znać.

Dzięki,

Marchef Ka

Przerabiałem temat czachy i nie jest to łatwa sprawa, towar chodliwy i niestety nie najtańszy jak się już pojawia to nawet i 700zł sobie liczą, w zeszłym roku na allegro znalazłem oryginalną za 350zł ale miałem trochę szczęścia, spróbuj jeszcze tutaj:

Przemysław Galant

MOTOPLAST

Warneńczyka 32

93-308 Łódź 501735843

Na allegro wystawiają sporo plastików, są to nowe zamienniki, kompletne ze wszystkimi uchwytami itp. Korzystałem z nich, towar bez zarzutu. Jak nie znajdziesz lub zabraknie Ci cierpliwości, to pozostaje Ci ewentualnie klejenie, jak się oczywiście da:( Powodzenia w szukaniu!! Pozdrawiam

Czachy mają w granicach 350-400zł ale może jeszcze coś urwiesz, klejenie napewno będzie tańsze. Zależy jak masz popękaną, mojej niestety nie dało się reanimować:sad2: Pozdr

Dzwoniłem tam wczoraj. U nich nówka kosztuje 5 stów, więc raczej sie nie skuszę. Wybadałem sprawe spawania i do 2 stów powinienem się zmieścić. Ale to dopiero na zimę, na spokojnie, teraz nie będę go odstawiał :smile: dzięki za info anyway :smile: