Skocz do zawartości

Honda Nc700 - Pytanie


mossberg

Rekomendowane odpowiedzi

Lata ktos na tym?

NC700X lub NC700S

Pytam bo rozważamy zakup takiej Hondziawki w przyszłym sezonie i chętnie wysłuchamy opinii użytkownika.

Z góry dzęki za opinie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem sie Ską co prawda tylko kawalek i myslalem ze bedzie gorzej a było calkiem miło. 700 to niemal połowa silnika z hondy jazz 1,4 tak wiec kreci sie w zakresach obrotow prawie jak somochod :P 2 cylindrowiec zaspokoi kierowce niewymagającego wysokich osiągów nadrabiając momentem i elastycznoscią oraz niskim zuzyciem paliwa(producent podaje zużycie ponizej 4 :ohmy2: ). no i schowek na miejscu zbiornika paliwa mistrzostwo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale w sumie to nic nowego. To takie info "z internetu" :-)

Ciekawy jestem jak wypada realnie to spalanie. Aktualnie pyrkam na Transalpie, który ma silnik o podobnym momencie i trochę większej mocy i pali realnie ~5 litrów. Do tego, jak na moje potrzeby, jest całkiem żwawy ;-)

Chętnie bym dosiadł taką NC i zobaczył jak się zbiera po mieście bo widziałem, że i moc i moment ma dość nisko ustawioną.

Niestety nasi "ulubieńcy" z Profi stwierdzili, że egzemplarza testowego nie będa mieli bo po co jak motor i tak się sam sprzedaje...

Co za polityka...

Mamy kupować kota w worku?!

 

A konkurencja nie śpi i zawsze można zajrzeć do "zielonych" po ER6N lub ER6F ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe porównanie to ze CBF 600 od startu dogania NC700 dopiero po 11 sekundach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

nie no to sa jakieś androny

może amator będzie się bał "odkręcić" CBF-kę i przez to trochę straci na starcie ale nie 11 sekund!

hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kumpel mój lata.

Czasem się ustawiamy na pietrynie przy bezalkoholowym, możesz podjechać ;)

 

Czesc, pewnie juz w przyszlym sezonie (chyba,ze jeszcze latacie) ale z checia bym sie spotkal aby oberzec NC700...

W profi NC700 bedzie do testow od przyszlego roku jakos. Tez o nim mysle, w wersji z dwusprzeglowa automatyczna skrzynia biegow... W duzym bracie dziala swietnie...Obecnie jezdze BMW F650 GS i moc oraz moment mi wystarczaja. Jasne, ze podczas dluzszych wyjazdow, przelotow po autobanie przydalo by sie wiecej mocy, ale...ja mam tak, mam wiecej, wiecej odkrecam a tak...przelotowo autoban 140km/h, max 170-180km/h. Przy spokojnej jezdzie, turystycznie z kuframi, 3,5 -3,8 l/100km :smile:. Ale za sezon lub dwa przyjdzie czas na zmiane, wiec Honda jest na celowniku:), koniecznie z automatem .Nie z powodu lenistwa, czy innych widzi mi się, ale przewlekla kontuzja lewego nadgrastka, dosc skutecznie przeszkadza mi w operowaniu sprzeglem. Teraz ten problem rozwiazalem instalujac w GS-ie polautomatyczne sprzeglo amerykanskiej firmy Recluse, wykorzystywane glownie na torach motoccrosowych i tekich tam innych. Patet, banalnie prosty-wykorzystuje sile odsrodkowa do zalaczania sprzegla...Jezdze z tym patentem od ponad 12k km i idzla rewelacyjnie. Wada byla cena, ok. 3tysiecy, ale czego sie nie robi aby jezdzic na moto:). Jak znajde chwile opissze recluse w osobnym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lata ktos na tym?NC700X lub NC700SPytam bo rozważamy zakup takiej Hondziawki w przyszłym sezonie i chętnie wysłuchamy opinii użytkownika.Z góry dzęki za opiniePozdr

W lutym nabylem NC700X, przejechalem nieco ponad 200km, jesli jestes zainteresowany opinia daj znac. Generalnie jest ok, jak na moje potrzeby w sam raz. Jest minimalnie za niski jak dal mnie ale odnosze to do innych motocykli, ktorymi jezdzilem do tej pory czyli Yamahy 660XT i BMW F650 GS Dakar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W lutym nabylem NC700X, przejechalem nieco ponad 200km, jesli jestes zainteresowany opinia daj znac. Generalnie jest ok, jak na moje potrzeby w sam raz. Jest minimalnie za niski jak dal mnie ale odnosze to do innych motocykli, ktorymi jezdzilem do tej pory czyli Yamahy 660XT i BMW F650 GS Dakar.

 

Pablos - a jak ta Honda wytrzymuje porównanie z tą yamaszką i bmw ? Prawda li to że NC jest tylko do miasta, z racji swojego specyficznego silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chętnie bym dosiadł taką NC i zobaczył jak się zbiera po mieście bo widziałem, że i moc i moment ma dość nisko ustawioną. Niestety nasi "ulubieńcy" z Profi stwierdzili, że egzemplarza testowego nie będa mieli bo po co jak motor i tak się sam sprzedaje...

A szkoda, bo w zeszłym roku egzemplarz testowy w Profi był, zostawiałeś kwotę 2000 zł i mogłeś się przejechać. Ja się przejechałem. Jak dla mnie po przesiadce z 250tki moto miał wystarczającą moc i do 140-150 km/h przyspieszał fajnie. Niestety wyżej było już słabo. I niestety nie było manuala tylko DCT, więc jechałem tym modelem. Co prawda zrobiłem tylko 20 minutek po mieście, za to w pełnych korkach więc poznałem jak zwinne jest to moto. Do miasta na co dzień bardzo fajne. Na trasę jak ktoś nie przekracza 150 i jeździ sam też daje rady :smile:

 

Mimo wszystko nie zdecydowałem się na niego... z błahego powodu. Rozczarował mnie schowek na kask w baku - mój HJC IS16 rozmiaru L się tam nie mieścił. Próbowałem na wszystkie sposoby. Widocznie tylko te mniejsze skorupy wchodzą...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...