Skocz do zawartości

Fotoradary Na Trasach


maggie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jedzie w trasę to nie zawsze wie, gdzie może mu się trafić "fotka z wakacji". Jeśli to takowych wiecie to piszcie, być może komuś się to przyda.

 

z mojej strony:

Łask- dwa fotoradary (od kilku miesięcy- przynajmniej) puste)

Zduńska Wola- na wjeździe do Zduńskiej z Łodzi - obecnie pełny

Kontrole- pomiędzy Łaskiem a Zduńską- za Okupem ograniczenie najpierw 70 a pozniej teren zabudowany)

Jak się jedzie na Widawę- brak czegokolwiek :biggrin:

 

:smile:

 

PS: zobaczyłam, że temat jest rozbity, więc pomyślałam, że warto go zebrać w calość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzę w zduńskiej woli warsztaty taneczne w ten weekend, więc tak wyjątkowo

 

ok, to jeszcze jedna sprawa, w przyszły piątek jade do Wawy,jakies uwagi radarowo- kontrolowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skręcie w prawo z Tomaszowa na spałę na odcinku 2km często kontrole z suszarką.

 

Tam jeszcze jeździ nieoznakowany OLIWKOWY PASSAT rej. ERW!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko uważaj w okolicach strykowa na policjanta motocyklistę z tatuażem GABRIEL przedramieniu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak nie zapamiętacie tych wszystkich fotoradarów, samochodów itp ;)

No cóż ryzyko zawodowe

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak nie zapamiętacie tych wszystkich fotoradarów, samochodów itp ;)

No cóż ryzyko zawodowe

 

skąd wiesz, może zapamiętamy.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz, może zapamiętamy.

Przypuszczam tylko, ale oczywiście wam życze by udało się uniknąć wszystkich mandatów :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak lece i widze puszkę ustawioną "od przodu" to kompletnie się nią nie przejmuję. Natomiast taka, która 'cyka' do tyłu powoduje, że lepiej zastosować się do ograniczeń co by to, jak tu już ktoś ładnie napisał, nie nadeszła "fotka z wakacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...