Skocz do zawartości

Ślub 26.08.2012


Radek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa wygląda następująco, jutro tzn dziś ślub mam mój kolega jeździ Granatową CBR F4i umieszczam tak późno ponieważ do końca nie było pewne co i jak ...

 

Do Ślubu będzie jechał jakimś choperkiem (nie wiem jakim) jeżeli oczywiście pogoda na to pozwoli, zbierałem ludzi w gronie znajomych ale parę osób się wykruszyło, nie chodzi o nie wiadomo jaką obstawę ale o to żeby zrobić mu przyjemność i chociaż kawałek odprowadzić na sale. To będzie skromna impreza nie musi nas być 50, ale fajnie by było żeby chociaż z 10 osób ze mną pojechało:) Ślub odbędzie się w Urzędzie w Konstantynowie Łódzkim o godz 14 pewnych osób na tą chwile mam 5, cieszył bym się jak by się chociaż do 10 uzbierało na pewno coś do picia Pan Młody zapewni:)

 

dziękuje i pozdrawiam

 

PS: zbiórka o 13;15 - 13;30 Carrefour Al.Bandurskiego 49,(ja tam się zwalniam z pracy:P) potem na trochę pod urząd i dalej kawałek na sale (do ustalenia jak duży to będzie kawałek ) Kolega już zmienił parę motongów w swoim życiu wiec fajnie jak by ktoś ze mną pojechał nas 5 na pewno będzie :smile: LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak pozno dajesz info.

Tym bardziej ze kolega jedzie motongiem, co nawet wsrod motonitow zadko sie zdarza .

:sad2:((

Ze swojej strony to postaram sie trzezwiec szybciej

Moze zdaze ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub oczywiście dziś tzn 25.08.2012:D sory że tak późno;/ nom kolega był nawet pare razy pod centrlem ze mną:biggrin: kto będzie mógł to do zobaczonka 13;30 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...