Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu 27.10.2012


ElBrzemko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mój przyjaciel poprosił mnie o obstawę, mamy 4 motocykle i nie ukrywam, że liczymy na więcej. Jest to koniec października, więc zapewne będzie to zależne od pogody, aczkolwiek będzie nam bardzo miło jeżeli się dołączycie. Młody i Młoda mieszkają na Chojnach. Ślub jest róg Włókniarzy a Pabianickiej a wesele w "Wodniku" na stawach Stefańskiego. Z góry dziękuję w imieniu Pana Młodego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja identycznie jak przedmowca :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamów pogodę bo jak śnieg dopier... to będziemy wynajmować skutery śnieżne albo quady :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:09 Tomi?

 

Trochę wcześnie zaczęty wątek ale myślę że jak w pore przypomnisz to też się stawię bo w końcu powinienem być już w łodzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wolę wcześniej, żeby ten kto ma się pojawić miał to gdzieś z tyłu głowy. Oczywiście będę przypominał już na 2 tyg przed. Obiecałem Młodemu i ciała dać nie mogę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pisze na to, i mysle że duzo ludzi dopisze bo to przeciez końcówka sezonu będzie i juz mało okazji do spotkań

..................SEX, DRUGS, AND DRUM 'N' BASS.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również się piszę jak nie na moto to na łyżwach ale bede http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif tylko przypomnij jeszcze z tydz. wcześniej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byle śnieg nie padał i jestem:)

Edytowane przez Sobek (wyświetl historię edycji)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...