Skocz do zawartości

Zakład oponiarski


Sadriss

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ambitny plan zmiany opon. Polecacie jakiś zakład gdzie mi przełożą opony oraz zdejmą zamontują koła? Wskazane jak najbliżej julianowa.Aha, patent na przewiezienie opon motorem też byłby wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że u Stoll'a robią dobrze i tanio, a przede wszystkim szybko.

 

MM RIDER Agata Stoll

 

Al. Włókniarzy 38

91-348 Łódź

 

tel./fax: 42 651-57-07

e-mail: salon@mmrider.pl

www.mmrider.suzuki.pl

 

Co do "patentu", to nie radzę kombinować, bo ktoś na Ciebie naskarży albo spotkasz drogówkę i zapłacisz mandat. Bo do plecaka raczej nie zmieścisz .

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że u Stoll'a robią dobrze i tanio, a przede wszystkim szybko.

 

MM RIDER Agata Stoll

 

Al. Włókniarzy 38

91-348 Łódź

 

tel./fax: 42 651-57-07

e-mail: salon@mmrider.pl

www.mmrider.suzuki.pl

 

Co do "patentu", to nie radzę kombinować, bo ktoś na Ciebie naskarży albo spotkasz drogówkę i zapłacisz mandat. Bo do plecaka raczej nie zmieścisz .

 

 

 

Dobry patent na przewożenie opon motorem, jeżeli dasz radę oczywiście to załóż je na siebie np. tak jak Michelin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent na przewożenie opon motorem, jeżeli dasz radę oczywiście to załóż je na siebie np. tak jak Michelin.

 

Hahahah, za***isty patent muszę przyznać Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak:Zwiąż dobrze opony ze sobą sznurkiem. Znajdź jakieś stare pasy od samochodu, albo grubszą linkę i przywiąż ją do opon tak, aby stworzył się taki jakby plecak. W tym patencie grunt, żeby dało się z tym na plecach chwilę wytrzymać, żeby się za bardzo nie wrzynało.PozdrawiamRafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na początku sezonu wymieniałem opony właśnie w MM. :rolleyes: a dotarłem tam z oponami na plecach coś w stylu gumowego, okrągłego plecaczka.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem tam to powiedzieli, że nie zmieniają i powiedzieli żebym gdzieś poszedł do gumiarza na Pojezierską.

Znacie inne miejsca gdzie przyjadę z kołem i wymienią oponę?

Taki serwis na necie znalazłem http://rut-mar-company.eu/ był ktoś? 30zł z wyważeniem to dobra cena?

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Kubusia zmieniłem 4 gumy w aucie z przekładką na felgi - zważywszy na ilość złomu jaki tam stał to robota na prawdę szybka. Dzięki jeszcze raz za wciśnięcie mnie w ten burdel Kuba!

Cenowo też atrakcyjnie ;)

 

Olo, co do Rut-Maru to chłopaki robią ok ale musisz cisnąc z terminem, lepiej umawiać się na konkretny bo jak zostawisz tam moto to stać potrafi długo. Co do samych opon nie powinno być problemu. Ja często tam zajeżdżam z racji że u nich jest serwis Zippa.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...