Jump to content

Kasia

Kasia
 Share

Recommended Posts

Więc na samym początku warto byłoby się przywitać choć trudno tak o sobie pisać gdy nikogo się nie zna i w sumie nie wiem jakich informacji o mnie oczekujecie. ;)Niedawno zdałam prawo jazdy kat. A. Osobiście jeszcze nie posiadam swojej maszyny ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni i będę mogła już swobodnie śmigać :rolleyes: Pasją w sumie całkowicie zaraził mnie mój chłopak. Kiedyś tylko podziwiałam motocyklistów ale po jakimś czasie dopiero chciałam dołączyć do tej 'grupy' i całkowicie mnie to zauroczyło.No...chyba na początek starczy :DCześć! :cheers: ps. pewnie więcej będę się udzielać na forum kiedy sobie kupię motocykl i będę mieć czas :smile:

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Kasia

23

• bleft-style

9

• x10d

5

• Mawet

5

Witamy, a czy ten chłopak twój jest z naszego forum? Dołączona grafika Jeżeli nie, to pochwal się jak tu trafiłaś Dołączona grafika

Nie, nie jest. A trafiłam tu przypadkiem przeglądając inne forum motocyklowe i w dziale naszego regionu znalazłam to forum ;)

Jeszcze nie wiem co i kiedy, bo trzeba sobie najpierw na to zarobić (rodzice nie chcą się dorzucić, takie życie...).Na pewno nie mniej niż 250 a nie więcej niż 650 :rolleyes: Myślałam albo o czymś z Hond(raczej cbr) albo z Suzuki (Bandit).Ja wiem, że panowie lubią dziewczyny najlepiej na 125 wsadzić ale skoro świetnie radziłam sobie z 250 to nie widzę powodu by się "cofać" ;)

Nie mój gust, chociaż na nasze drogi pewnie idealna. Ja to sport lub naked. Nawet za supermoto się nie oglądam. ;p

CześćPowodzenia w szukaniu sprzętu. Ja ostatnio po całym dniu poszukiwań zwątpiłem. Jechałem na 2 banditach i oba nie chciały jechać prosto. 2 inne (bandit i zr7) nawet nie brałem na przejażdżkę po tym co zobaczyłem...Że też ludziom nie jest wstyd pokazywać takie szroty.

Bleft, chyba kobiety seksowniej i lepiej wyglądają na nakedach i sportach...hm?Mawet - trzeba poczekać na koniec sezon albo początek następnego :P teraz wydaje mi się, że sprzedają takie powypadkowe przy których im się nie chce robić generalnego 'remontu'.ffojtus - wolę Bandita od Horneta, szczególnie w wersji SA ;)

nie widziałem kobiety na SM-e wiec kto wie :biggrin: na supermoto zreszta w skorach tez sie jezdzi wiec mysle ze sylwetka by mi wpadła w oko odrazu :P

Trochę jeździłam ale z mojej winy nie zaliczyłam na nim gleby (raz ale akurat jako pasażerka, takie warunki zabójcze były :decayed: )

Bleft, chyba kobiety seksowniej i lepiej wyglądają na nakedach i sportach...hm?

A ja myślałem, że to zależy od kobiety :laugh2: ps. Bleft, Kasia się na ciebie obraziła :whip: ps2. cześć Kasia.