Skocz do zawartości

Iii Motogrill Moto-Moto Kawasaki W Zgierzu


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Ale oblot po okolicy to chyba im się nie udał... Część pojechała we Włókniarzy, część prosto na miasto i wogóle się pogubili ludzie chyba.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna imprezka, oby tak dalej :biggrin: Organizatorzy stawali na głowie, żeby wszystko było cacy i jak widać ich wysiłki nie poszły na marne! Pozdrawiam całą załogę Moto Moto! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo ludzi .. pozatym coś mi się obiło o uszy że powyżej 15 moto to już trzeba przelot organizować z władzami

 

w sumie można kolumnami po 10 motocykli a więcej to już parada i raczej zorganizować to z policją... Ale chyba nie ma czegoś takiego że jak 15 maszyn...

 

Rado, dlaczego nie widziałem Twojej zacnej mordy?

 

Był był.. widziałem..

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechałem na chwilę, bardzo dużo moto było - pierwszy raz tyle

komin sprawdzony:

*na wolnych 91

*odcinka 122 :whistling:

ktoś chyba dobił do 127, to już masakra

 

127 to nie ale wygrała kawa 750 miała przy odcinie 124 z hakiem :smile: pzdr

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłam i muszę przyznać że było całkiem fajnie. Sporo motorków, jedzonko pycha. Szkoda tylko, że ten przelot nie wyszedł. Jakoś się pogubiliśmy po drodze. Może następnym razem będzie lepiej ;)

A rekord to 124,7dBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, serdecznie miło nam było Was gościć, dzięki za to, że przyjechaliście i za wspaniałą atmosferę, która tym razem była jeszcze gorętsza, bo przybyliście bardzo licznie

 

było głośno, oj było :biggrin: i kolorowo - mnóstwo zajefajnych motorów różnego rodzaju, marek, maści, pojemności - było co oglądać

 

a Zwycięzcy GRATULACJE!!! :biggrin:

 

co do wyjazdu niestety się trochę rozjechało... ale z tego co zauważyłam, to każdy w swoim gronie stworzył swoje grupki i część pojechała wcześniej, część później i każda grupka zapewne zrobiła sobie jeszcze jakiś objazd wg własnych upodobań (sporo motorków było jeszcze wieczorem na mieście)

 

Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję do zobaczenia na następnym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka super ,a kiełbaski ktore podawaliscie wysmienite ,w polaczeniu z pepsi odbijaly mi sie szcze 3 godz :-) szkoda ze nie moglem zostac do konca ale praca wzywala ,gratuluja zwyciescy ja niestety tylko 114 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karczek i ciasto rewelka :smile: dzięki!

 

na pomiar się niestety nie załapałem ;/

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dorotiii :smile:

Ale za to się ogolił Pan Moderator :P :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka jak zwykle super ale ludzie jeszcze fajniejsi.

 

Do nastepnego

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz fotki z imprezy poprosimy :smile:

 

chcę się zobaczyć na skuterku :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...