Jump to content

Iii Motogrill Moto-Moto Kawasaki W Zgierzu

Micek1968
 Share

Recommended Posts

W środę 29.08 o 18:00 kolejny Motogrill w salonie Kawasaki Moto-Moto. Organizator zapowiedział że oprócz mięska z grilla będzie podobno konkurs na najgłośniejszy wydech...

hehe. zdejmę mój porysowany wydech :decayed: założę rynnę zakoszoną z jakiegoś bloku owinę ją taśmą aluminiową i wygrana jest moja !!! Tylko ciekawe jaka jest nagroda?

MarcinGraczykLDZ

haha, filmik the best :riding:

Moto-Moto się rozkręca z imprezami, w sumie bardzo dobrze - tak obiektywnie patrząc to już większa połowa sezonu minęła ...

Na dwie poprzednie edycje nie dotarłem, tym razem jednak nie odpuszczę :decayed:

Odnośnie konkursu niestety nie mam szans, jednak z chęcią posłucham wysokich obrotów ;)

a będzie profesjonalny pomiar decybeli?

Będzie podobno mierzone profesionalnym miernikiem (takim jak ma policja)... więc nawet warto sprawdzić sobie ile dB ma moto :smile:

Nie podobno tylko napewno :smile:

Ludzie na miescie gadajo ze:

Nagroda za pierwsze miejsce na najglosnieszy wydech bedzie komplet markowych zatyczek do uszu :smile:

a nagroda za najcichszy to 300W subwoofer z mikrofonem do zamontowania w kufrze :biggrin:

jak Smooth przyjedzie swoim Buellem bez komina, to nie pomoga nikomu zadne przerobki :P

Podobno nagroda dla zwyciezcy jest nowe kawasaki ZX14 :biggrin:

Jako "grill master" mogę poinformować, że będzie dużo więcej karku i kiełby niż ostatnio :drool:

Także zapraszamy bez wcześniejszego obiadku B)

Rezygnuję z rywalizacji.... jak taka konkurencja się zrobiła to ja tam nie mam czego szukać...ale żarełka nie pożałuję :drool: