Skocz do zawartości

Niedzielny Wypad Na Obiad :) 19.08.12


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

jak byście podrzucili jakieś fajne miejsce, gdzie moglibyśmy się spotkać, mogę zabrać grilla (taki mały, ale da się upichcić trochę), podpałkę i węgliki. jakieś kiełbaski/bułki by się zakupiło i byśmy coś zgrillowali na miejscu.

tylko bym musiał wiedzieć, gdzie będziecie, bo mogę nie wyrobić, więc jak coś, zostawcie tu jakieś info ;)

 

może pas startowy za Szadkiem? :biggrin: tam zawsze grillują motocykliści którzy jeżdżą na stunt :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pas startowy za Szadkiem? :biggrin: tam zawsze grillują motocykliści którzy jeżdżą na stunt :biggrin:

 

Kondziu, ,,motocyklisci ktorzy jezdza na stunt" = stunterzy Lepiej brzmi, powiedz ze tego slowa Ci brakowalo:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ruszam, ale... autem. najpierw wstępując do Sobienia za aleksandrowem bo kobitę ;) autem, bo kurde nie zabiorę grilla i ubrania dla kobiety (butów, kurtki, spodni, kasku) na moto... ;)

biorę kąpielówy i materac dmuchany bo liczę na popływanie gdzieś nad bajorem :smile:

 

ps. wyjeżdżam za 10min.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani wysuszy fryz i też dojedziemy startuje ze zgierza

 

tyle że mam kategoryczny zakaz osiągania 2 kosmicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wszystkich za wspólną wycieczkę w spokojnym tempie :riding: . Dobra ekipa = dobra jazda = dobra zabawa oby więcej takich wypadów w ładne dni choć było troszku za goraco na postojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wyprawa , miszczu jest teraz gwiazdorem radia Łódź , po autografy po 17:00 w nakładzie :smile: Wielkie dzięki wyprawa naprwdę super , ekipa zajebiaszcza , nawigacja normalnie pierwsza klasa , oby więcej takich szaleństw (kto był ten wie , kto nie był niech żałuje ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zaj..szy wyjazd. Extra trasa, szamana, i ekipa. A na zamku chciał Kuba wywiadu w radio to z Okropną poszliśmy i jest. Foty są w galerii ale jeszcze link do filmu z wywiadem Gwizdy

 

 

Miłej projekcji :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero w sumie dotarlem do domu, 400km prawie peklo:P Po powrocie z wami bylo mi malo i walnalem jeszcze canzas->aleksandrow->piotrkow i na koncu dom:) Dzieki za zajebiaszczy wypadzik:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...