Skocz do zawartości

Paintball Na Czwartkowym Spocie - 23 Sierpień


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Także na miejscowość Piątek piszę się i Ja . Trzeba się dokładnie dowiedzieć jaki koszt

ewentualnie jak ktoś się do końca nie zdecyduje to można to przełożyć na inny dzień bo pomysł jest fajny ;)

 

Dokładnie ustalić dokładny dzień i zbierać osoby .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki w Piątku jest tam naprawde super, grałem juz w paintball kilka razy i na róznych miejscówkach, ale ta jest kozacka. Najlepsza opcja to zgadać sie na taką gre na sobote, rozpoczecie ok godziny 10 i spokojnie mozna walczyc w roznych rozgrywkach kilka godzin, jest rowniez miejsce do rozpalenia grilla ... Jesli chodzi o gre po czwartkowym spotkaniu to troche kiepsko czasowo, chyba ze na dobrze oswietlonej hali w łodzi. Brałem udział w rozgrywkach nocnych ale to juz troche ciezki temat ...

Jesli byli bysmy zainteresowani rozgrywka w piatku to mam numer do goscia ktory organizuje takie tematy w piatku i nie tylko ... cenowo wyglada to: 50zl wypożyczneie sprzętu (broń+mundur) oraz 50zł - kulki 500szt. Jesli byla by spora ekipa to moze by sie cos udalo wynegocjowac cene ...

Jesli by znalazla sie grupa osob chetnych na sobote nie konieczni ta to mozna sie podlaczyc do innej grupy osob ktora w tym samym terminie chciala by powalczyc w piatku.

 

A jak jest liczba osob ok 100 to jest dopiero ro***erducha :biggrin::D:D brałem udział jak bylo 115 osob :biggrin:;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ma racje zgadać się na jakiś weekend postrzelać sobie a potem proponuje wybrać się np na jezioro Białe jest nie daleko i zostać do następnego dnia jak by się udało to może miejsce na motory bym załatwił na zamkniętym terenie następnego dnia wydobrzeć , poopalać się po-chlupać w wodzie i powrót po południu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Roland

3. Różowa Pantera

4. Zidus

5. Scyzer

6. LansL + 7. Marta

8. Greg

9. Macix ( na 90 %)

10. Mateusz

 

Panterka dawaj lecimy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano , wpisz się na listę jak lecisz. Ja muszę się z tego wypisać.

 

 

1. scOti

2. Roland

3. Zidus

4. Scyzer

5. LansL + 6. Marta

7. Greg

8. Macix ( na 90 %)

9. Mateusz

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się jeśli termin nie będzie mi kolidował z pracą.

 

 

1. scOti

2. Roland

3. Zidus

4. Scyzer

5. LansL + 6. Marta

7. Greg

8. Macix ( na 90 %)

9. Mateusz

10. Wojas LdZ

11.Martini (na 70%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Roland

3. Zidus

4. Scyzer

5. LansL + 6. Marta

7. Greg

8. Macix ( na 90 %)

9. Mateusz

10. Wojas LdZ

11.Martini (na 70%)

12. Marcin1210 (także na 70%)

13. Mariano( na 90 % [fundusze])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka by przełożyć to na następny czwartek - gdybyśmy zebrali min 20 osób to będzie zabawa - po 10 w drużynie

 

co Wy na to?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez moją prace niestety muszę zrezygnować w tym tygodniu...

 

poproszę dzisiaj Adama żeby skontaktował się ze Scotim i może zaproponuje nam jakieś dobre miejsce, ceny itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka by przełożyć to na następny czwartek - gdybyśmy zebrali min 20 osób to będzie zabawa - po 10 w drużynie

 

co Wy na to?

 

Zdecydowanie jestem za. Tym bardziej, że może dzisiaj na spotkaniu uda się jeszcze kogoś zwerbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem mieć wypad na paintball ale pogoda przeszkodziła, a w deszcz nie ma sensu biegać po lesie...

Porównując koszta jakie jak płace do tego co podał scoti mi wychodzi mniej więcej 5 zł więcej( w sumie 70 zł) wliczając w to kombinezon marker, maska i 500 kulek. Czas zabawy jest oczywiście zależny od ilości kulek, mi ostatnim razem 500 kulek starczyło na około 4 h zabawy z przerwami.... :smile:

 

Przygotujcie się na niezłą zabawę i siniaki ...! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary szpital w Emilii to jest to! Teren w lasku, dwa budynki, sporo drzew. Zdecydowanie jedna z lepszych miejscówek. Co więcej - teren jest ogrodzony, więc dokładnie widać gdzie toczy się walka. Teren jest zróżnicowany jeśli chodzi o wysokość. Naprawdę można się dobrze pobawić ;)

 

To na Emilii można się jeszcze strzelać? A ja słyszałem że jakiś hałas był o tą miejscówkę ;d

Byłem tam raz z teamem. Zależy jaka będzie pogoda. To się piszę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam raz z teamem. Zależy jaka będzie pogoda. To się piszę ^

Widzę że mamy zawodowców ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy zawodowców ;)

 

 

Tylko że ja to AirSoft ^^ ale paintball też może być ;d

 

1. scOti

2. Roland

3. Zidus

4. Scyzer

5. LansL + 6. Marta

7. Greg

8. Macix ( na 90 %)

9. Mateusz

10. Wojas LdZ

11.Martini (na 70%)

12. Marcin1210 (także na 70%)

13. Mariano( na 90 % [fundusze])

14. justyna

15. Cezar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Roland

3. Zidus

4. Scyzer

5. LansL + 6. Marta

7. Greg

8. Macix ( na 90 %)

9. Mateusz

10. Wojas LdZ

11.Martini (na 70%)

12. Marcin1210 (także na 70%)

13. Mariano( na 90 % [fundusze])

14. justyna

15. Cezar

16. Suchy (na 75%)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Co prawda pogoda jeszcze dobra do polatania, ale już niedługo będzie troszkę chłodniej więc to dobry czas na taką rozrywkę jak paintball :smile:

 

Proponuje odświeżyć temat :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...