Skocz do zawartości

Paintball Na Czwartkowym Spocie - 23 Sierpień


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny na painball ?

Fajnie by było wyskoczyć na czwartkowym spocie gdzieś na postrzelać sobie

 

ma ktoś może namiary na dobrą wypożyczalnie, sale etc?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się piszę. Wszystko zależy od tego kiedy to ma być.

 

Jaca w temacie masz papisane :biggrin:

 

Trzeba parownac ceny i zobaczyc gdzie najkorzystniejsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze ale nie wiem czy to będzie dobry pomysł ze względu na to że upocimy się jak strasznie jak będziemy biegać w ciuchach motocyklowych a kulką nie raz nie dwa ktoś dostanie... ciuchy na przebranie brać ? hmmm trzeba przemyśleć za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Roland pisze, bieganie w naszych ciuchach może być męczarnią.

Więc może lepiej zrobić taką "wojnę" w piątek ??

 

Ogólnie też się piszę na zabawę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre teamy dają kombinezony na przebranie - a wrzucić jeansy i bluzę w plecak chyba tez nie problem ?

 

firmę prowadzi znajomy... zawsze uczestniczyłem w udanych imprezach organizowanych przez jego firmę... polecam :smile:

 

http://www.a-team.com.pl/

 

znasz ceny jakieś?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie :biggrin: Wczoraj od stania bylem caly mokry, przez podpinke, a co dopiero biegac :biggrin: Poza tym nikt raczej nie chcialby dostac w kombinezon kulka z farba :biggrin:

Chyba ze sie wezmie jakies ciuchy i buty na zmiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być w formie uatrakcyjnienia czwartkowych spotkań - ale nie będę bronił terminu jeśli się okaże że więcej osób jest za innym dniem. Czwartki wieczorem mamy zarezerwowane na FŁM więc liczyłem że tak łatwiej będzie zebrać ekipę

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, będą ciuchy na zmianę w plecaku :smile:

a-team na bank dają ciuchy bo kiedyś grałem u nich i było wszystko.

Tylko nie wiem czasem czy nie powinniśmy znaleźć jakiejś hali do gry, żeby czasem pogoda nas nie zaskoczyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się tylko dowiedzieć czy ta hala jeszcze funkcjonuje bo instalowałem im alarm z 7 miechów temu i mówili że mało dochodowa sprawa i chcą zamknąć biznes. ale ogólnie wypas hala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już kiedyś taki wątek: http://motocykle-lod...__hl__paintball

Z niego wrzucam mój post:

Po mojej firmowej imprezie z całą pewnością mogę polecić miejscówkę w miejscowości 'Emilia'. Jest tam teren starego szpitala. 2 opuszczone budynki obok siebie. Jest gdzie się schować i gdzie pobiegać.

Skorzystaliśmy z oferty A-team, więc mieliśmy kulek do bólu. Graliśmy tam ok 3,5h (500szt kulek na osobę wystarczyło). Cena to ok 70zł na osobę. Żeby tam było sens biegać to potrzebujemy min. 8-10 osób.

 

Tylko, że fajnie by było jakby jasno było. Jak będzie ciemno to nie będziemy rozróżniać kto jest swój, a kto wróg.

 

ps. dawali ciuchy: spodnie, kurtkę, maskę. No i markery: wszystkie ładnie przygotowane. Zdecydowanie najlepiej zorganizowany paintball na jakim byłem.

 

edit.

Tylko jak się założy te ich ciuchy bezpośrednio na ciało to przy spotkaniu kulki z farbą powstaje sinior. Ja polecam jakieś dodatkowe ciuchy pod spód, żeby jak najbardziej amortyzowało. Trzeba chronić krocze, bo strzały w pachwinę chyba najbardziej bolą ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa taki Paintball w gronie forumowiczów, aczkolwiek nie będę mógł w nim uczestniczyć (będę poza Łodzią), nie mniej jednak jeśli chodzi o granie w hali to uważam to za średni pomysł. Korzystałem rok temu z usługi A-team w lutym i po kilku rundach każdy był spocony jak "dzika świnia", a pryszniców nie ma na miejscu, jedynie szatnia, gdzie się zostawia ciuchy. W dodatku jak dostaniemy kombinezon ala "moro", to wypadałoby założyć pod niego jakieś dresy i bluzę, bo strzały z bliska potrafią zaboleć nawet przez podwójną warstwę.

 

Drugi minus hali jest taki, że jak idzie grać ekipa, która się zna, to na pewno nikt nie będzie chodził "po cichutku" i do siebie szeptał, a takie są niestety warunki gry na hali, ponieważ przez cienkie ścianki wiele słychać (mimo muzyki z głośników) i skradanie się przez połowę hali bywa mega męczące i staje się nudne.

 

Dlatego proponuję jechać na otwarty teren, gdzie można drzeć "puchę", strzelać z daleka (dobre dla niedoświadczonych) i mieć stały dostęp do tlenu, powietrza, tudzeż wiaterku chłodzącego :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary szpital w Emilii to jest to! Teren w lasku, dwa budynki, sporo drzew. Zdecydowanie jedna z lepszych miejscówek. Co więcej - teren jest ogrodzony, więc dokładnie widać gdzie toczy się walka. Teren jest zróżnicowany jeśli chodzi o wysokość. Naprawdę można się dobrze pobawić ;) No i potwierdzam słowa Marcina - jeśli jest temperatura powyżej 15stopni to nie warto w budynkach siedzieć. Człowiek za szybko się poci, męczy. Maska paruje niemiłosiernie, a pinlocka nie założysz...

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co tam że w nocy nie będzie nic widać kto jest z kim :-P zrobimy jak w strzelankach każdy na każdego i jazda ;-) moim zdaniem można śmiało rezerwować termin i ewentualnie przełożyć dla zainteresowanych gra termin spotkania na 18. pobiegamy trzy godziny i ruszymy gdzieś dalej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pisze sie na paintball, w grudniu korzystalem z usług Domino, gra odbywała sie w starym schronie w centrum Łodzi, teraz maja do dyspozycji jakieś nowe tereny.

Www.grupadomino.com. Maja przeróżne scenariusze i całkiem fajnie sie bawilismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę porozmawiać z Adamem z A-TEAM i poda jakieś ceny...

 

oczywiście pewnie zależy ile osób będzie... co innego dla 6 osób a co innego dla 20 :biggrin:

 

dajcie znać kto na bank i może czwartkowe spotkanie będzie niezła bitwą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po 23 w lesie tak żeby słabo było widać, śniadaniówki z farbką sami zrobimy a ile radochy będzie. Może Przy Stawach Stefańskiego.

 

Ps. A na poważnie fajny pomysł tylko czy o tej godzinie coś organizują? ewentualnie w manu arena laser game

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...