Skocz do zawartości

Paintball Na Czwartkowym Spocie - 23 Sierpień


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

żeby dostać wycenę muszę znać liczbę chętny (koszty ok 50-70 zł)

 

1.scOti

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUPA DOMINO Paintball Event Animacja w podziemiach , duza hala

Byłem, lipa trochę. Duszno, parno i bardzo szybko paruje maska. Nic nie widac, więc się ja odchyla, a wtedy robi się niebezpiecznie.

Btw. ta 'duza hala' nie jest taka duża. 8 osób i każdy na siebie wpada.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to które polecacie? bo ja nie korzystałem z tych ofert

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być w czwartek po zlocie czyli 23.08, czy w piątek 24.08?

 

W czwartek 23. Scoti chyba blad w dacie zrobil :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek 23. Scoti chyba blad w dacie zrobil :P

 

oj tam już poprawiłem :P dz

 

To w takim razie może http://www.battle-arena.pl/teren Miejscowość Piątek , ok 15 km od Łodzi

 

jak dla mnie świetne miejsce

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka w Piątku jest za***ista, ale czy mamy 100 ludzi żeby tam zagrać? W parę osób to się będziecie szukać i szukać ;)

Ja polecam stary szpital w Emilii:

 

Dla grup ok 8-16 osób to miejsce idealne.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Roland

3. Różowa Pantera

4. Zidus

5. Scyzer

6. LansL + 7. Marta

8. Greg

9. Macix ( na 90 %)

 

 

 

9 osób trochę mało jak na taka zabawę ;/ zapisujcie się bo czasu zostało niewiele !!

 

na stronie jest info o kosztach:

Ceny

Cena za wypożyczenie sprzętu dla klientów to 39 PLN za kpl

Co zawiera oferta

Wypożyczenie sprzętu na 1 dobę, marker, maska, butla, magazynek , strój moro

do tego pewnie jeszcze kulki - średni koszt zakupu 2 tyś kulek to ok 100 zł więc można podzielić się po 250 kulek za 12,5 zł

 

więc mamy koszt ok 52 zł / os

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji w Piątku z tego co wiem terem jest ogromny wiec ciężko będzie może arturówek d*py nie urywa ale będą szybkie rozgrywki i coś też jest obok parku śledzia i znajomi polecali w jakiś bunkrach czy kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji w Piątku z tego co wiem terem jest ogromny wiec ciężko będzie może arturówek d*py nie urywa ale będą szybkie rozgrywki i coś też jest obok parku śledzia i znajomi polecali w jakiś bunkrach czy kanałach

Jak lubisz stać naprzeciw siebie i strzelać to czemu nie. Rozgrywki tam by były na pewno szybkie ;) Wg mnie paintball w arturówku jest słabiutki. Ci znajomi chyba nie byli nigdzie indziej jeśli tamto polecają.

 

W Piątku są organizowane raczej takie grube strzelanki np. 100-150 osób w jednej drużynie vs. 100-150 osób w drugiej. I wtedy się tam sporo dzieje ;) Polecam obejrzeć filmiki na YT.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piątku działa naprawdę fajna ekipa.

Wiozłem tam młodego na jego kawalerski tak by dostał zawału i zostałem na dłużej.

Pomimo że przestrzeń jest duża to chłopaki znajdą wam mechanizm rozgrywki taki by nikt się nie nudził. W innym wypadku drużyna mogłaby szukać zawodnika drużyny przeciwnej przez pół dnia.

Na szybką rozgrywkę dostaniecie jeden budynek albo ograniczą wam teren na którym działacie.

Mają pojęcie co robią i sprawia im to frajdę

 

Zdecydowanie polecam

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...