Skocz do zawartości

Krótka Obstawa Ślubu - Kurowice - 18.08.2012


Nameless

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy bierze ślub w tę sobotę o godzinie 15 w Kurowicach. Jakaś mała wioska między Rzgowem i Andrespolem. Obstawa krótka, bo tylko spod kościoła na salę w Łodzi na rogu Wigury/Sienkiewicza ("Soplicowo"). Także nie trzeba będzie stać godzinę pod kościołem, ani jeździć po pannę młodą :smile:

Znajomy jest motocyklistą, ale niezbyt zapalonym, także jeśli ktoś nie będzie chciał podjechać, to trudno.

Ale jak ktoś będzie miał wolne popołudnie, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też może wpadnę lubię obstawy:))

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie się zbieramy i o której ? może uda mi się dojechać . czy to chodzi o te kurowice jak leci się na tomaszów

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie dowiedzialem ze tam sa 3 sluby pod

zad i ten o korym mowilem jest o 18 trzeba bedzie szfagra zawiesc wiec nie wiem czy napewno dotre na ten wczesniejszy ale sie postaram to ja dojade do kosciola bo juz kuby nie bede szukal to 15.30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mily wypad moja pierwsza obstawka fajna sprawa dopiero sie ucze ale mam nadzieje ze niestwarzalem zadnego problemu ;-)a i tam pomalutku z tymi % zeby bylo z kim posmigac;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqul no dokładnie to brak jednego zabka na trybie na 2 troche przeszkadza powyzej 6tyś/obr tylko na dwojce ;-) dlatego jezdze grzecznie ale motur za smieszne pieniadze mialem go wystawic na czesci ale akurat w tym czasie szukalem przeisciowki dla siebie a praca silnika i moc mnie uzekły dlatego 6 tys/km juz za mna kasa sie odkłada na wíosne a kilometry i doswiadczenie rosna olejaki mocne silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...