Jump to content

Krótka Obstawa Ślubu - Kurowice - 18.08.2012

Nameless
 Share

Recommended Posts

Znajomy bierze ślub w tę sobotę o godzinie 15 w Kurowicach. Jakaś mała wioska między Rzgowem i Andrespolem. Obstawa krótka, bo tylko spod kościoła na salę w Łodzi na rogu Wigury/Sienkiewicza ("Soplicowo"). Także nie trzeba będzie stać godzinę pod kościołem, ani jeździć po pannę młodą :smile:

Znajomy jest motocyklistą, ale niezbyt zapalonym, także jeśli ktoś nie będzie chciał podjechać, to trudno.

Ale jak ktoś będzie miał wolne popołudnie, to zapraszam.

Ja też będę, ale samochodem. Muszę zawieźć siostrę na ślub koleżanki, a później na wesele.

W takim razie do zobaczenia ;-)

akurat tak sie sklada ze mam do przetestowania nawigacje wiec chetnie sie przejade :riding:

na rosol zaprosza? :drool:

no ja mieszkam kilometr przed moze uda sie zaleciec a czyj to slub bo w ten sam dzien zeni sie znajoma dulas z ...majek to ten ?

To zbierzmy się może później, żeby nie stać bez sensu pod kościołem, tylko dojechać tak na 15.30.

to gdzie się zbieramy i o której ? może uda mi się dojechać . czy to chodzi o te kurowice jak leci się na tomaszów

no wlasnie sie dowiedzialem ze tam sa 3 sluby pod

zad i ten o korym mowilem jest o 18 trzeba bedzie szfagra zawiesc wiec nie wiem czy napewno dotre na ten wczesniejszy ale sie postaram to ja dojade do kosciola bo juz kuby nie bede szukal to 15.30 ?

dzieki za mily wypad moja pierwsza obstawka fajna sprawa dopiero sie ucze ale mam nadzieje ze niestwarzalem zadnego problemu ;-)a i tam pomalutku z tymi % zeby bylo z kim posmigac;-)

Dzięki wszytkim za przyjazd. Niestety musiałem odbić wcześniej, ale mam nadzieję, że % dostaliście?

i wszystko jasne % są odwiezione na drewnowską wszystko pod kontrolą

odcina bedzie z dodatkiem dzisiejszego wesela pozdrawiam wszystkich udziałowców :P

miqul no dokładnie to brak jednego zabka na trybie na 2 troche przeszkadza powyzej 6tyś/obr tylko na dwojce ;-) dlatego jezdze grzecznie ale motur za smieszne pieniadze mialem go wystawic na czesci ale akurat w tym czasie szukalem przeisciowki dla siebie a praca silnika i moc mnie uzekły dlatego 6 tys/km juz za mna kasa sie odkłada na wíosne a kilometry i doswiadczenie rosna olejaki mocne silniki