Skocz do zawartości

Kawa W Spale 15-08 (Środa)


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś ma ochotę przejechać sie do Spały na kawę to wyruszamy o 11.30 spotkanie na staja Bp koło reala przy Jana Pawła w Łodzi.

Jadą dwie dziewczyny przydało by się jakieś męskie towarzystwo :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszy wyjazd nad wodę do Skorzęcina raczej nie wypali (ma być ok. 15 st.)

To mógłbym dołączyć do Was, jeśli nie będzie padać.

A jaką planujecie przelotówkę ?

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką planujecie przelotówkę ?

80-90km

 

Za kawe płaci pytający :drool:

 

Do Spały mamy 60km więc zajmie nam to 1h możemy po drodze podjechać do Rzgowa zobaczyć co się tam bedzie działo :riding:

 

Na stacji czekamy od 11.15. do 11.30 im nas bedzie więcej tym weselej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga chyba gorsza na Widawe chociaż nie wiem w Spale jest dobra kawa :drool:

Dziś odpada nie dam rady.

 

To już prędzej myślałam o gminie Kleszczów (taras widokowy na kopalnie) tylko tam nie ma gdzie kawy się napić więc chyba pierwsza myśl najlepsza :riding:

 

 

Jak ktoś ma ochotę to do zobczenia jutro http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już prędzej myślałam o gminie Kleszczów (taras widokowy na kopalnie) tylko tam nie ma gdzie kawy się napić więc chyba pierwsza myśl najlepsza

Tam kawę można zabrać w big termosie... :biggrin:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego :smile: mam jeszcze kanapkę z nutellą to się mogę podzielić :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pada http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png, więc kawe pijemy w domu....

 

...smacznego.

Choć z drugiej strony, ponoć nie ma złej pogody do jazdy...sa tylko źle ubrani motocykliści :whistling: haha

W weekend ma być ładnie, więc może weekendowa kawa w Spale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kawę można wypić gdzieś w Łodzi i czekać czy pogoda zrobi się na tyle rozsądna by jechać gdzieś na przejażdżkę większą i może drugą kawę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak można zrobić jestem otwarty na propozycje jesli bedzie dobra grupa chętnych to zaczynam się szykować musze powpinać mebrany do ciuchów i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby spotkać się tak jak było pisane tj na stacji BP koło reala tak coś koło 12 aby zdążyli wszyscy się wyszykować a na miejscu pomyślimy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...