Jump to content

Mój "stary" I "nowy" Suzuki Vl 1500

chippe
 Share

Recommended Posts

Może napisz coś więcej o swojej zabawce ;) Zapodaj jakiś zakres modyfikacji itp.

Może jestem chory, ale bardziej do gustu podchodzi mi "stara" wersja czyli ta czarno/czerwona.

ja go robię pod swój gust, a nie pod gusta innych :smile:

ale tak czy siak obie wersje to moj projekt :smile:

ja go robię pod swój gust, a nie pod gusta innych :smile:

I bardzo dobrze ;) dzięki temu jest wiele nietuzinkowych sprzętów w tym nudnym świecie.

Wow !!! Piekna maszyna !!!

Kierownica - lancuch wyglada rewelacyjnie !

Pozazdroscic oryginalnej maszyny !!!

Napewno nikt nie przejdzie obok tego obojetnie.

Pomysl z kijem bejsbolowym, jest KOZACKI !!! :biggrin:

Widziałem na żywo ze dwa razy w starej wersji -super i robi wrażenie nie da sie przejść obok obojetnie.

Old №7 - to mi smakuje, widziałem podobny motyw u żabojadów, łączenie kolorów było na zasadzie zamka typu ekspres

a ja niestety nie dołączę do grupy piewców i błogochwalców... nie podoba mi się wcale, ten pierwszy czerowno czarny jeszcze jakoś ujdzie, ale ten drugi...? co to kur... jest??? choinka ??? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

ja cie rozumiem w kwestii ze nie musi sie wszystkim podobac, ale na pewno nie moge sie z toba zgodzic ze to "choinka".

bo nazewnictwo "choinki" stosuje sie wtedy gdy na motocyklu jest duzo swiatełek, naklejek, figurek, itp.

ja jestem zwolennikiem minimalizmu i na motorze nie mam powyższych rzeczy, wiec co jak co, ale na pewno nie "choinka" :riding:

fajny sprzęt, fajne zdjęcia, jedynie fajnej lalki na fotach brak ;P

chcesz fotke z fajną lalka na moim motorze?

prosze bardzo

Dołączona grafika

działkowy emeryt

bo nazewnictwo "choinki" stosuje sie wtedy gdy na motocyklu jest duzo swiatełek, naklejek, figurek, itp.

...a to przepraszam Cię, nie wiedziałem, ja się nie znam na motocyklach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif - najważniejsze, żeby Tobie się podobał ;)

chcesz fotke z fajną lalka na moim motorze?

prosze bardzo

z tego co wiem to ridrick nie jest zoofilem, chyba, że na lalkch też się nie znam :decayed:

z tego co wiem to ridrick nie jest zoofilem, chyba, że na lalkch też się nie znam :decayed:

a to juz zależy kto co rozumie pod pojeciem lalka?

znałem takich co na auto mowili lalka, a nawet takich co na lalkę mowili lalka :smile:))))))

...a to przepraszam Cię, nie wiedziałem, ja się nie znam na motocyklach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif - najważniejsze, żeby Tobie się podobał ;)

masz racje ja go zrobiłem pod siebie by mi sie podobał a nie ogółowi.

no ale jak choinką nazywach moj sprzet, ktory nie ma mnóstwa swiatełek led, strobosków, grajacej muzyczki itp a nawet nie ma grama świecącego chromu... to masz racje nie znasz sie :decayed:

Widziałem raz w manufakturze, uwierzcie zdjęcia nie oddają tego wrażenia jakie wywiera ten motocykl! ;) Bardzo mi sie podoba choć ja wole bardziej gołe customizacje, typowe bobbery ;) Pozdrawiam!

• 3 weeks later...

juz są pomysły na nastepny sezon, wprawdzie nie całkowicie do przeróbki bo dopiero go przerobiłem, ale bedzie to cos oryginalnego i zaskakującego :smile:

Oryginał był piękny ,a to cóż wie ,ani ładne ani podniecające po prostu ulepek złego gustu ,sory że nie cukruję

Tak zamontuj złotą rurkę ,a ja z działkowym obiecujemy zatańczyć ha ha

Edited by Suchy-wolk
- ort. (see edit history)