Skocz do zawartości

Nareszcie Jest. Czarny Bandzior


Przemski

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. W końcu udało mi się coś wyrwać bo przez ciągły brak czasu non stop jeździłem puszką a nawet jak było coś ciekawego to żaden wyjazd poza Łódź nie wchodził w grę. Bandit trafił się w Łodzi i to dokładnie taki jakbym chciał. Coś o moto: Suka GSF 600N, malowana na czarny kolor przez co wygląda w miarę świeżo. Przednia lampa zmieniona na podwójną - moim zdaniem rewelacja ale jest to rzecz gustu. Bandzior jest z 1997 roku i niestety swoje przeżył co nie znaczy, że jest w złym stanie. Wygląda na dobrze utrzymany jednak trzeba przy nim trochę podłubać. Najprawdopodobniej do wymiany jest napęd, trzeba zerknąć na łożysko główki ramy i sprzęgło jednak bardzo dobra negocjacja ceny (pozdrawiam kolegę sprzedającego i zachęcam do zarejestrowania się bo czyta nasze forum : ) i przestępne ceny naprawy u mechanika pozwoliły mi na zakup maszyny i tak od wczoraj jak dziecko posiadam na twarzy banana. Powiem Wam, że jestem mega zaskoczony jak przyjemny jest to motocykl. Planowo jest kupiony na przetrzymanie, dozbieranie większej gotówki ale nie wiem jak się to skończy. Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna, siedzi się rewelacyjnie, szeroka kiera dobrze i wygodnie leży w dłoniach. Moto świetnie się zbiera i do miejskiego latania jest idealne. Wiem, że wczoraj padało i zastanawiacie się jak mogłem to ogarnąć ale jeździłem do 24 i nawet bardzo nie zmokłem : ) Moto od przyszłego tyg już w warsztacie i mam wielką ochotę doprowadzić je do porządku i pobandziorzyć a nie tylko przelatać sezon i puścić dalej. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie bo zapowiada się ciekawie. Jak zawsze wszystko zweryfikuje życie i kasa. Zdjęcia niestety z aukcji bo nie wiem czy będę miał czas zrobić własne. Pzdr i do zobaczenia....

post-151-0-12311500-1344705848_thumb.jpg

post-151-0-60958900-1344706007_thumb.jpg

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Przemski fajna "fura" :riding: Musimy kiedyś powtórzyć wyjazd dłuższy jak do Radomia http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ..szerokości życzyć i milionów km :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie. Jestem bardzo zadowolony. Tymczasem, na kilka dni wyjeżdżamy z Moniką chwilę odsapnąć. Jak wrócę to mam nadzieję, że Bandzior bedzie gotowy i obiecuję Suchy że znajdę jeden dzień na jakąś wycieczkę :smile: i w gronie forumowiczów stestuję moto na trasie. Pzdr

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :smile:

Bardzo ładna maszynka i gratuluję zakupu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna maszyna. Mnie się takim bardzo dobrze jeździło i nawet przez chwile myślałem by wrócić do takiej maszyny :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko podkrecacię ciśnienie :smile:))) Moto wygląda spoko a te lampy.... im dłużej na nie patrzę tym bardziej mi się podobają. Moto ma od razu inny charakter. Niedługo będę wiedział co mu dokładnie jest i w drogę. Nie jest to młoda maszyna ale na ten moment taka musi być. Myslę, że nadrabia walorami estetycznymi. Trzeba pamiętać że to ktoś inny tak ją przygotował a ja od siebie też pewnie coś dodam żeby była bardziej 'moja'.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemski, widzę że w końcu udało się kupić maszyne, gratuluje zakupu !

 

Patrząc na wiek motocykla i stan lakieru myślę że maszyna powinna jeszcze dać sporo frajdy z jazdy. Wygląda naprawdę dość ciekawie. W wolnej chwili podrzuć więcej zdjęć. Wtedy przyjrzymy się dokładniej ;)

 

Oby Tobie służył jak najdłużej. Jak spotkamy się na cotygodniowym spocie, oczywiście jeżeli pogoda na to pozwoli, to ustawiam się jako pierwszy by "przymierzyć się" do siodła :riding:

 

Z czystej ciekawości napisz jaki przebieg pokazuje licznik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemski, widzę że w końcu udało się kupić maszyne, gratuluje zakupu !

Fakt po telefonie do Ciebie (jakże smutnym dla mnie ;) ) trafił sie bardzo ładny wgzemplarz.

Chyba nie napisałem tego wstępie bo SB był ściągnięty z UK licznik w milach wskazuje 47... więc około 75 tyś km. Patrze na to z rezerwą bo cholera wie co kto robił z tą maszyną i skupiam się na aktualnym stanie. Co do przymiarki to parę razy kręciłem się koło Twojego Srada ale nie było Cię obok więc teraz na stówę się spotkamy i zrobimy pdmiankę.

 

Zadziorny taki !

Ciągle czekam bo właśnie tak zadziornie prowokuje do jazdy ale mam nadzieję, że w przyszłym tyg już będzie jeżdżone :riding: i chyba nawet pogoda mnie nie odstraszy.

 

Wziąłem coś lżejszego GPZ 500

Bardzo fajny motorek, na początek idealny. Sprzedałem takiego tylko mój był przed liftem ale GPZ moim zdaniem dają radę

choć wydaje mi się że bandyta też byłby fajnym wyjściem na pierwsze moto. Głównie z tego powodu, że na dłużej by starczył czyt. nie znudziłby się tak szybko choć zależy kto czego potrzebuje.

 

Pzdr :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny, dwie lampy, fajny wydech, silnik na wierzchu bez zbędnych plastików... jest moc :biggrin: Wygląda naprawdę bardzo fajnie i faktycznie całkiem młodo ;)

 

Już od dłuższego czasu zbieram się żeby podjechać do Ciebie z tymi obiecanymi piwkami, ale wciąż coś wypada i nie ma kiedy. Teraz będzie dodatkowa motywacja - oględziny bandziora :smile: Przy okazji wezmę aparat to cykniemy mu jakieś świeże foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu zbieram się żeby podjechać do Ciebie

Daj spokój z tymi piwkami :smile: fajnie że wpadłeś. Widziałem Cię jakiś czas temu. Poznałem kurtkę a potem moto :smile: Przejeżdzałeś koło biura na nowym miejscu ale skupiony byłeś i nie zerknąłeś zresztą nie wiedziałeś, że tam jestem ;) Co do spotkania to po cichu liczę że uda mi się wybrać w następny czwartek wieczorkiem :smile: A swoją drogą, jak będziesz przejeżdzał i będziesz miał chwilę to wpadaj na słówko :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...