Skocz do zawartości

Gdzie Latać Znacie Miejscówki ?


Koza666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darek Palmowski

Trudno się tak przez forum umawiać, bo często,tak jak dzisiaj całe umawianie trwało 5 minut (rano) i w związku z tym lataliśmy po Brusie, liznęliśmy torek koło Gillette, a finalnie wylądowaliśmy na Piątkowisku.

Jutro pewnie też zaczniemy od poligonu na Brusie, a potem to już nie wiem gdzie nas poniesie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odgrzebuję tmat.

Co może mieć policja do jeżdżenia po zamkniętej żwirowni / wysypisku?

Ani to teren zabudowany, ani uczęszczany przez ludzi, daleko od zabudowań i masa ludzi tam jeździ...

i samochodem tam upalałem całe dni i motocyklem... nawet miejscowi nie maja nic porzeciwko.

 

O co chodzi?

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to teren prywatny i nie mieli zadnego zgloszenia od wlasciciela

to moga Cie cmoknac w kolektor

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moze przyjechali se w piasku babki porobic http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif zaslaniac tablice i jechac oni tam nie wjada luzik panowie nie raz uciekalem policji. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja
znam dobrą miejscówkę do jazdy jest to żwirownia niedaleko kalonki żeby
tak dojechać można jechać brzezińską a potem odbić w stronę kalonki
można tam ostro jeździć widziałem tak kilku gości którzy jeździli tam np
na ktm-ach 250 quad-ach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

orientuje się ktoś czy może tor w Rydwanie koło Głowna jeszcze istnieje, a jeśli istnieje to czy da się po nim jeździć? Ostatni raz byłem tam w 2006 albo 2007 roku.

 

tak mniej więcej wyglądał wtedy tor http://www.youtube.com/watch?v=amLWlxgqXX0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to już nie istnieje ale też tam kilka lat nie byłem więc nie mogę potwierdzić na 100%

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W okolicach zelowa sa dwa fajnie zrobione tory z próbą enduro. Troche opon płyty kamienie itp. Teren prywatny ale właściciele po zgłoszeniu chetnie udostepniaja.

Moja ekipa czesto śmiga na góre kamieńsk (podjazdy pod sciezki Downhil-owe sa świetne). Okolice Spały i Tomaszowa(sporo podjazdów i błota)

A najlepiej zapakować moto na przyczepe i Góry świętokrzyskie lub Bieszczady tam jest najlepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wybiera się ktoś w teren ? powiat łaski i okolice: ) i na jakieś miejscówki : ) jestem początkujący i szukam osób które już latają po okolicy i są chętni ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

anielin i piąkowisko

teren zrobiony typowo do jazdy, nie dzikus

kiedyś wszędzie się szutrami dojeżdżało, teraz nie wiem

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Żwirownia w okolicy Nowosolnej. Za M1 w stronę Brzezin. Ok 5km za M1 w po lewej. Mogę wrzucić mapkę jak nie jest to znane miejsce.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bawie ale blota malo wlasciwie to wogole oprocz lasow panstwowych i rezerwatow. Dzialam z bracholem na Mileszkach to rzut beretem do Stokow.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mileszki też znam ;) 

 

W takim razie odezwę się z kolegą jakbyśmy się wybierali to może się ustawimy. Ale to na PW będę walić. Pewnie next tydzień dopiero. Pouczycie mnie co nie co :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Dawaj cynk. Ja tylko czekam na dobra aure. Jak jest czas i pogoda to dosiadam dzika

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endurzy, endurzy :biggrin:
Nawet z osobami poznanymi tutaj na forum ;)
Jak tylko jest chwila czasu to ogień w las, na żwirownie, tor itp.

 

Miejscówek w okolicy Łodzi jest bardzo wiele, tory w Serokach, Lipowczycach, Buczku, Strykowie, masa żwirowni ( najbardziej znana na Nowosolnej już wspomniana ), jest też prywatny tor super - enduro niedaleko, okolice Skotnik są nazywane małymi " Bieszczadami ", Wyskoki no i... Bełchatów ;)

Jak dobrze pójdzie to niedługo atakujemy rajna ziemi dla endurowców czyli Rumunię... :biggrin:
W zasadzie mamy 2 - 3 wolne miejsca więc jak ktoś potrafi zrobić podjazd, strawersować w lesie i przejechać potok średniej trudności w skończonym czasie nierozpadajacym się na kawałki motocyklem to zapraszam ;)

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem szukam czegoś z gryzącymi oponami :biggrin: Mam nadzieję, że mnie nie wy***ią z domu, bo już miałem szlaban na braapppy za połamane gnaty :biggrin:
PS. Na tor w Strykowie dziadek pozwala wjechać sobie polatać ot tak? Czy trzeba być "członkiem" ?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...