Skocz do zawartości

Gdzie Latać Znacie Miejscówki ?


Koza666

Rekomendowane odpowiedzi

Siema znacie miejscówki do latania na crossie chodzi mi o typowe górki błota itp w okolicach Łodzi Ja znam żwirownię koło Józefowa jest ogromny teren do polatania ale chciał bym poznać coś nowego (na ten józefów jedzie sie jak na stryków odemnie z radogoszcze 15 min drogi) wypisujcie co znacie Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

znam - dużo, ciekawych, trudnych, kopalnie piachu, żwirownie, błota i inne... ale nie podam Ci ich tu na forum publicum, bo ... nie ;) ... z oczywistych powodów :smile: przyjedziesz na któreś spotkanie forumowe, przyjdziesz pogadać, to Ci powiem co i jak :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoim sprzętem na tor raczej się nei wybieram bo już 2 razy spawałem rame ^^ chodzi mi o leśne drogi najlepiej jakaś woda górki itp żeby zgadac się z znajomymi i pokatować ;)

 

oczywiście ja tez znam pare miejsc i chętnie się nimi podzielę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Crossa nigdzie nie wypożyczysz bo ja chciałem i wykonałem mnóstwo telefonów,a bardzo to lubię może lepiej niż sporta,ale za to quady tak i niedługo będę miał namiar nie daleko łodzi-płacisz 500 zł i masz na weekend a co z nimi robisz to już twoja sprawa bo bierzesz na przyczepę i jedziesz gdzie chcesz, z chętnych jestem ja i mój kolega bo ganiać się samemu to nie ma sensu-a tak jeden się utopi to drugi go wyrwie, a potem ognisko i po piwie

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ja właśnie szukam kilku chętnych na endurzenie :biggrin: Jest tu ktoś taki kto chciałby troche polatać po lasach? ; D , w błotku się " pokąpać " ? Niestety obecnie śmigam sam i sprzęcie typowo crossowym - Suzuki RM 250 ale daje to mnustwo funu podczas endurzenia , co do tych miejsc mógłby się ktoś wymienić informacjami gdzie latacie ? albo gdzie są najbliższe żwirownie ( tylko tak północna strona miasta raczej ; D ) albo jakieś fajne tereny typowe enduro.

 

 

P.S

Dla tych co się zastanawiają nad kupnem crossa , KUPUJCIE ENDURO! mnóstwo funu ja mimo tego , że śmigam sam to potrafie wylatać cały zbiornik i musze wozić w plecaku olej i podjeźdżać gdzieś na stacje hehe ; )

Pozdrawiam i niech się ujawnią Ci co też jeżdżą off-road ; )

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frager, skąd jesteś? Właśnie też szukam kogoś do pojeżdżenia, latam trochę po lasach, również sam. Moje okolice to głownie wschód od Łodzi (trójkąt pomiędzy Nowosolną, Brzezinami, a Koluszkami). Mam Dt 125, bestia to to nie jest, ale jak na moje umiejętności na razie mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Miejscówkę w miejscowości Pałczew, stara nieczynna żwirownia, jakieś 34 hektary. W Woli Rakowej odbijasz w prawo na drugiej krzyżówce za sklepami.

Jak coś to mam tam chatę to można auta zostawić po wcześniejszym umówieniu.

Edytowane przez Toschie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za ten Pałczew :biggrin: Co prawda kawałek odemnie jest bo ja mieszkam na samej północy Łodzi i bez przyczepki , samochodu się raczej nie obejdzie aby tak dojechać.

A nikt z was nie śmiga na jakimś moto w terenie ?

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Pałczewa, to dzięki chłopaki za miejscówkę - całkiem niedaleko ode mnie, a nigdy o niej nie słyszałem. Miejscowi się nie czepiają? Teren jest strzeżony? Bo nie wiem czy tablice wcześniej zakrywać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W okolicach zgierza jest fajna żwirownia z muldami na dole itp. tor stryków , i ogółem jest tu gdzie polatać mieszkam 7 km od toru w strykowie jeżdżę endurakiem najczęściej sam . Polecam super sprawa .

10-01-2012-09-53-46_thumb_medium400_356s.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

peplu - peplu... zastanawiam się tylko, po co "palicie" kolejną fajną miejscówkę do off-roadowania ??? Upubliczniając takie miejsca tu w internecie, za chwilę będziesz sobie mógł pojeździć jeden z drugim po balkonie swoim terenowym sprzętem... czy to chęć zabłyśnięcia w necie na forum ponad wszystko...? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ... słabo, a efekty będą jeszcze słabsze... w ubiegłym tygodniu na Pałczewie, na środku - na drodze z płyt stała piękna srebrna Alfa159 z niebieskim pasem i kamerami w środku... zadowoleni ??? ...no to poklepcie sobie jszcze parę miejsc na forum... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

myślenie nie boli - ale ma kolosalną przyszłość http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/mad.gif

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR650 - napisałem do Cb na gg ; )

 

A co wypowiedzi działkowego emeryta - nietrudno z Tobą sie nie zgodzic jednak uważam , że warto " dzielić się " ze sobą takimi inforamcjami bo zawsze mozna pojezdzic po nowych terenach i spotakc ludzi jezdzacych tak samo jak Ty w terenie , co np. ja usułuje zrobic bo neistety obecnie smigam sam :sad2:

 

P.S

co do ostatnich słów DR650 w 100% sie zgadzam i polecam :biggrin: Fun jest przedni ; )

Edytowane przez Frager (wyświetl historię edycji)

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peplu - peplu... zastanawiam się tylko, po co "palicie" kolejną fajną miejscówkę do off-roadowania ??? Upubliczniając takie miejsca tu w internecie, za chwilę będziesz sobie mógł pojeździć jeden z drugim po balkonie swoim terenowym sprzętem... czy to chęć zabłyśnięcia w necie na forum ponad wszystko...? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ... słabo, a efekty będą jeszcze słabsze... w ubiegłym tygodniu na Pałczewie, na środku - na drodze z płyt stała piękna srebrna Alfa159 z niebieskim pasem i kamerami w środku... zadowoleni ??? ...no to poklepcie sobie jszcze parę miejsc na forum... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

myślenie nie boli - ale ma kolosalną przyszłość http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/mad.gif

 

Ciekawe, Ciekawe Jestem tam bardzo często i policje widziałem raz i jakoś problemów mi nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jest ktoś z was chętny polatać gdzieś w terenie w ten weekend? Może zorganizujemy jakieś spotkanie? Jestem ze zduńskiej woli i tu nikt nie jezdzi na crossie niestety. Muszę szukać trochę dalej towarzystwa do wspólnych zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek Palmowski

Tak się jakoś składa, że od niedawna zacząłem czytać to szanowne forum i trafiłem na ten wątek.

Tak się jakoś składa, że prowadzę pub Iron Horse .

Tak się jakoś składa, że w tym pubie spotyka się między innymi motocyklistami grupa osób jeżdżących na enduro.

Tak się jakoś składa, ze grupka ta dość często (czasem kilka razy w tygodniu) umawia się na wspólne latanie w terenie dalszym, lub bliższym.

Jeśli kto ciekaw kto, co, gdzie i kiedy, to zapraszam do Irona (to nie reklama,nie trzeba nic kupować :biggrin:) i proszę pytać w barze o mnie. Jeśli tylko będę obecny, chętnie pomogę. Dodam że trasek offroadowych niedaleko Łodzi znamy sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...