Jump to content

Tankbag - Opinia

boyzdw
 Share

Recommended Posts

Ciekawe jak z jakością materiałów, siłą magnesów itp. ;) Cena jest rewelacyjna :smile: Ja posiadam od kilku lat tankbag Oxforda i mogę śmiało polecić! Natomiast kosztuje około 250 zł więc sporo drożej :mellow:

Ja mam Metro Classic 2, to są tak naprawdę dwa tankbagi, jeden mały z mapownikiem plus przyczepiany drugi, dużo bardziej pojemny również z mapownikiem. Mogę go polecić, w deszczu nie przecieka, zapięcia są średniej jakości ale dają radę. Koszt to coś koło 150zł nowy w sklepie metro, koło Manufaktury.

Też się rozglądam za takim cudeńkiem ale ten wygląda nie za ciekawie. Cena potwierdza słaby materiał z jakiego jest zrobiony. Lepiej poszukać czegoś sprawdzonego ja chyba przyjrzę się Metro / pozdrawiam

Ten METRO jakoś mnie nie przekonuje... Zalatuje tanią chińszczyzną :P

Ja mogę polecić OXFORDA którego posiadam, model Expander: Oxford Expander tankbag poj 38l (2533998370) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Poniżej na ZX6R:

Dołączona grafika

Bardzo funkcjonalny, co ciekawe pasuje praktycznie do każdego moto (używałem go w ZX6R, ZX9R, ZX10R) dzięki swoim kształtom. Ważne też, że po rozłożeniu na maxa nie zasłania praktycznie zegarów (przynajmniej u mnie takiego problemu nie było). Ostatni raz nawet testowany w deszczu bez pokrowca przeciwdeszczowego, który gdzieś posiałem :P Spisuje się rewelacyjnie. Mam go od 2009 r i nie nosi praktycznie żadnych śladów zużycia, zamki są sprawne, magnesy silne (torba nie przemieszcza się po baku - wszystko naprawdę super i na wysokim poziomie. Muszę jeszcze dokupić w przyszłości sakwy Oxforda ;) Uważam, że ich produkty są naprawdę warte ceny :smile:

a ja mam tankbaga mline, i jest zajebiaszczy ;)

http://allegro.pl/torba-na-zbiornik-tank-bag-paski-magnes-plecak-i2441110456.html

ps. żeby nie wyszło, że się tylko chwalimy, bo widać, że kolega nie chce wydać zbyt dużo $, podjedź po prostu do tego za 50złociszy, zobacz jak sie trzyma, włóż tam coś, przejedź się kawałek. jak będzie ok, to bierz, jak zgubisz, przynajmniej nie będzie szkoda tych 50zł :smile:

tylko nie kładź w niego nic cennego ;)

ja mam tankbag i nie używam, od nowości 2 razy był założony, więc zastanów się czy potrzebujesz bo dla mnie to był nieprzemyślany wydatek 480 zł :sad2:

pewnie pójdzie na allegro

• 7 months later...

Czy wiecie może gdzie i czy wogóle w Polsce dostępne są produkty firmy MotoCentric? Podoba mi się tengbag ich produkcji ( Mototrek 19 ), ale nie mogę znaleźć nic w Polsce. Ewentualnie czy możecie polecić coś co nie wygląda jak wieża Babel :P