Jump to content

Gucio1989

Gucio1989
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich zmotoryzowanych:) mam na imię Marcin 23lata obecni mieszkam w małej miejscowosci Dalków między Łodzią a Piotrkowem Tryb, pracuje w łodzi. Swoją przygode z jednosladem zaczołem od 14 roku zycia z mojm pierwszym simsonkiem hihi miedzy czasie jakis skuter honda ale bez skrzyni to nie jazda:P jak dla mnie :P następmnie po zrobieniu prawka kawasaki gpz500s a obecnie jezdze moim jajeczkeim ;) suzuki gsx 600f. Uwielbiam jazde motocyklem działa to jak nałóg preferuje jazde sportowo-turystyczną gdyż lubie dużo jezdzic ale takze i od czasu do czasu wdepnać hehe kto nie lubi :biggrin: :D Miło mi was powitac!! :smile:)))))))

hmm w sumie to w pracy rozmawaiłęm troche z kolegą adamem który wspomniał mi słowo o tej stronie jak obgadywalismy kolege z pracy pewnie znacie "jaquzie" bo z tego co widze stały bywalec:D i tak poprostu google i jestem ludziska:D licze na poznanie fajnych znajomych z ktormi bede mogl sie wymienic doswiadczeniami przygodami i kto wie moze jakies wypady czy cos :biggrin:

hehe wiekowy daniel33650 co masz na mysli bo nei zajazylem:)

hmm w sumie to w pracy rozmawaiłęm troche z kolegą adamem który wspomniał mi słowo o tej stronie jak obgadywalismy kolege z pracy pewnie znacie "jaquzie" bo z tego co widze stały bywalec:D

zgaduję, że Adam B, co sobie CBF sprezentował, ale na biało przemalować nie chce, bo z policmajstrami będziemy go mylić ;)

i ładnie to tak obgadywać? już wiem czemu mnie uszy suszyły http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

siema! ,,jaquzie" nie, takiego typa nie znamy :biggrin:

o Wy łotry :biggrin:

powitać kolegę, widzę, że się grono pracowników D. zwiększa ;)

hehe no dokladnie to ten osobnik;):biggrin: no w sumie helmet juz ma bialy :biggrin: pan wladza:) hehe juz by nie mial z kim pojezdzic bo wszyscy by zmykali przed nim;) oj tam az tak by cie piekly uszy to nie my :smile:)powitac :smile:))