Jump to content

Obstawka Ślubu 11.08.2012

Guest peku84
 Share

Recommended Posts

Guest peku84

Jak w temacie,obstawka ślubu motocyklisty.Zbiórka w sobotę o 15:30 w Pabianicach na parkingu przy SDH "Trzy Korony" tj. przy głównym skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Kilińskiego na przeciwko Straży Pożarnej.Trasa długości ok. 50-60km. Chętnych gorąco zapraszam.Jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam w czwartek na spocie do mnie.

P.S. Julka sprawdź czy przecinki są na swoim miejscu :whistling:

no to sie szykujemy :biggrin: A pomyslec ze dzisiaj u Kuby gadalem ze przydalaby sie jakas obstawa:D Korba mowi, korba ma xD

a jak korba nie da to dzejdzej lyka freda :biggrin:

Dla Ciebie Korba wszystko :smile: w sekrecie Ci powiem,że 25 sierpnia też sie szykuje obstawka :P

zobaczymy na ile sprzeglo pozwoli bo odczuwam bliski koniec:P

no to jak lecim cuś ? można by poćwiczyć jazde na dwóch kołach :P

cos pogoda sie lipna szykuje podobno na jutro:/ dajcie znac kto jedzie i czy z lodzi ruszacie to moze zdaze i podbije jak nie bedzie deszczu

jak co to my jedziemy z drewnowskiej można by się wcześniej ugadać i więkrzą grupą do ... gdzieś tam :P

tak sie wczytalem glebiej w post i w sumie nie wiem, mamy to 50-60km dojechac do pary mlodej, czy przejechac z para mloda?

Siema, muszę powiedzieć że kawałek jest,bo jeśli było by mniej to bym wyskoczył, a tak to nie wiem jak pracę skończę a potem na zakupy z rodzinką(a z dwiema kobietami to różnie bywa) potem obstawa potem "wieczorny kapeć" . Nie wiem czy dam radę,choć jak Korba i Jakubko poleci to bardzo chętnie i ja, oby czasu wystarczyło