Skocz do zawartości

Weekendowy Wypad Na Ryby


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje na weekend skoczyć gdzieś na ryby, z noclegiem (mogą być domki, może to być namiot).

Od rana wędkowanie, później jakiś grill i imprezka.

 

Planowany termin:

- piątek-sobota lub sobota-niedziela..

 

Planowane miejsce:

- Aturex - brzeziny (nocleg w domkach, grill i wędzarnia na miejscu, możliwość wypożyczenia wędek itp

- Zalew Batorówka - w Woli Łokotowej - Gmina Jeżów - namioty

 

miejsce uzależnione od liczby chętnych - w razie czego jestem otwarty na propozycje

 

Ktoś chętny?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w obydwa miejsca blisko więc na pewno będę. :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie coś mi się przypomniało odnośnie Batorówki. Tam ostatnio co sobota są nad zalewem dyskoteki plenerowe więc na cisze nie ma co liczyć :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pozwolenia i bardzo lubią motocyklistów :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Batorówka ładniejsza niż Brzeziny, jest i łowisko i kąpielisko.

Ja jestem za Batorówką :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może rybka nad morzem? :]

tylko szkoda, że A1 nie ukończona, i żeby wjechać na A1 trzeba się jeszcze wlec aż przed Toruń i tam dopiero wjechać na A1, a wcześniej masakryczne drogi we Włocławku...

ale jak już nam zrobią A1 Stryków-Trójmiasto, na weekendy można jeździć ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko tym razem pomysłodawcy chodziło nie o pojechanie na gotowe (czyli tzw. łatwizna), a o złapanie i zrobienie :biggrin:

chociaż zanim pewnie coś złapią, my byśmy nad morze dotarli, zjedli i.. wrócili :biggrin:

 

nie żebym Wam Scot źle życzył - oby połów się udał ;) (i z dala od Kruszowa :biggrin:)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, cholera:) to ma być wypad na ryby i grill a nie na foczki nad morze :P

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której planujecie wyjazd? i jaki termin ? sobota-niedziela ? Bo jakby był to ten drugi termin to bym podjechał na cały dzień i wrócił pewnie jakoś w nocy tak żeby zeszły wypite w dzień piwka :P Ogólnie jestem bardzo chętny tylko z noclegiem nie wiem jak jeszcze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli

- piątek to około 18-19 (bo większość pracuje) - grill i nocleg, rano wędkowanie po południo powrót

- sobota - od rana (7-8) wędkowanie - grill i nocleg - wędkowanie - i rano w niedziele powrót

 

trzecia opcja może być taka by jechać w sobotę wcześnie rano a wrócić późnym wieczorem..

 

ja się dostosuję do większości - chce zrobić po prostu wypad nad wodę i grill a przy okazji powędkować

 

 

 

piszcie kiedy Wam pasuje i kto się deklaruje

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Co prawda nie umiem łowić, ale przyda się namiastka wakacji ;)

 

 

Otóż to :smile: pewnie nie wszyscy będą łowić, nastawić można się nie tylko na to, a przede wszystkim na miło spędzony czas :smile:

Przykładowo - prócz rybek i grilla i tańców, to może i kąpielisko się znajdzie dla zainteresowanych (tak myślę).

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąpać się można i jest kąpielisko z płytką wodą i plażą :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecia opcja może być taka by jechać w sobotę wcześnie rano a wrócić późnym wieczorem..

 

dla mnie to tylko ta opcja pasuje ... można od rana połowić, potem popływać/poopalać się, znów połowić, grill, tańce i powrót ... (w międzyczasach małe piwka:P)

 

Najlepiej chyba wyjdzie mi ten grill i tańce ;)

 

Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScOti a masz pożyczyć wędkę na spławik ?:P I ciekawi mnie jak Wy chcecie je zabrać na motocykl :biggrin:

 

Ja chętnie wybrałbym się z soboty na niedziele o ile "zlot" w Koluszkach nie dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...