Jump to content

Przeróbka Kurtki Skórzanej - Kuśnierz

nickname
 Share

Recommended Posts

Nie wiecie może czy znajdę w Łodzi kogoś, kto by się podjął zmniejszenia skórzanej kurtki ?

Dzięki Mała :cheers: . Ok sporo tak to pozostaje mi podzwonić po kuśnierzach i popytać.

Polecam POGOTOWIE KRAWIECKIE ul.KADŁUBKA 31 tel.793-745-334.Przerabiałem tam spodnie od kombinezonu,jestem bardzo zadowolony.

Żeby podać koszty musi zobaczyć co jest do zrobienia,ile trzeba wypruć,jak dużo trzeba zwęzić,czy da się przerobić.To tak jak byś mechanikowi powiedział że coś puka w czasie jazdy i ile to by kosztowało nie wiedząc czy to w zawieszeniu,czy może to panewka w silniku.Ja przerabiałem spodnie od kombi SUOMY zwężałem z rozmiaru 98 cm w pasie do 78 cm więc roboty było dużo.Praktycznie trzeba było całe rozpruć i poskładać od nowa zeszło na to dwa dni,koszt 200 zł , spodni SUOMY raczej nie kupię w tej cenie więc dla mnie się opłacało i jestem zadowolony.Ogólnie za spodnie bierze więcej niż za kurkę bo jest więcej roboty.

Michał, Twój tata powiedział żebyś nie podsyłał kolegów pamiętasz ? :decayed:

Btw, moja kurtka już się przerabia ;-)

Wiem,bardzo przeklinał moje spodnie i powiedział że nigdy więcej przeróbek kombinezonu(dla tego nie chwaliłem się że to ojciec),ale dobry jest w tym co robi,tylko trzeba go zmobilizować do celów wyższych niż przeróbki babcinych garsonek.Będziesz zadowolony z kurteczki.

• 2 months later...
Różowa Pantera

Miałam to zachować w tajemnicy... (na prośbę Pana Kuśnierza z ul. Kadłubka) :biggrin: , ale muszę wychwalić za naprawę mojej kurteczki (wszycie dodatkowego wzmacniającego materiału). Szybko, tanio i sprawnie :smile: Pozdrawiam :smile:

Wiem,bardzo przeklinał moje spodnie i powiedział że nigdy więcej przeróbek kombinezonu(dla tego nie chwaliłem się że to ojciec),ale dobry jest w tym co robi,tylko trzeba go zmobilizować do celów wyższych niż przeróbki babcinych garsonek.Będziesz zadowolony z kurteczki.

Wszyscy, specjaliści, których podesłali mi znajomi kategorycznie odmawiają zwężenia spodni od mojego kombiaka, czy Twój tata też przegoni mnie z miotłą jak się do niego zgłoszę? :P

Hmm może i ja powinienem się zgłosić ;) Przedzwonię i zapytam.

Potrzebuje kogoś kto by mi w mojej 2-częściówce zmienił krótki zamek na taki 360