Skocz do zawartości

Przeróbka Kurtki Skórzanej - Kuśnierz


nickname

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby podać koszty musi zobaczyć co jest do zrobienia,ile trzeba wypruć,jak dużo trzeba zwęzić,czy da się przerobić.To tak jak byś mechanikowi powiedział że coś puka w czasie jazdy i ile to by kosztowało nie wiedząc czy to w zawieszeniu,czy może to panewka w silniku.Ja przerabiałem spodnie od kombi SUOMY zwężałem z rozmiaru 98 cm w pasie do 78 cm więc roboty było dużo.Praktycznie trzeba było całe rozpruć i poskładać od nowa zeszło na to dwa dni,koszt 200 zł , spodni SUOMY raczej nie kupię w tej cenie więc dla mnie się opłacało i jestem zadowolony.Ogólnie za spodnie bierze więcej niż za kurkę bo jest więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,bardzo przeklinał moje spodnie i powiedział że nigdy więcej przeróbek kombinezonu(dla tego nie chwaliłem się że to ojciec),ale dobry jest w tym co robi,tylko trzeba go zmobilizować do celów wyższych niż przeróbki babcinych garsonek.Będziesz zadowolony z kurteczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałam to zachować w tajemnicy... (na prośbę Pana Kuśnierza z ul. Kadłubka) :biggrin: , ale muszę wychwalić za naprawę mojej kurteczki (wszycie dodatkowego wzmacniającego materiału). Szybko, tanio i sprawnie :smile: Pozdrawiam :smile:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,bardzo przeklinał moje spodnie i powiedział że nigdy więcej przeróbek kombinezonu(dla tego nie chwaliłem się że to ojciec),ale dobry jest w tym co robi,tylko trzeba go zmobilizować do celów wyższych niż przeróbki babcinych garsonek.Będziesz zadowolony z kurteczki.

Wszyscy, specjaliści, których podesłali mi znajomi kategorycznie odmawiają zwężenia spodni od mojego kombiaka, czy Twój tata też przegoni mnie z miotłą jak się do niego zgłoszę? :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może i ja powinienem się zgłosić ;) Przedzwonię i zapytam.

Potrzebuje kogoś kto by mi w mojej 2-częściówce zmienił krótki zamek na taki 360

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...