Skocz do zawartości

Dzastin


Dzastin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;) od września mam w planach zmienić 4 kółka i 4 kopytka na 2 kółka ;)

Obecnie jeżdżę tylko jako plecaczek ;)

Jako nowicjusz na pewno będę pytała was wiele razy o rady ;] i liczę na waszą pomoc ;)

Dla zainteresowanych ja mogę udzielić paru wskazówek dotyczących ubioru i postępowania z nieparzystokopytnymi (konie) bo zajmowałam sie tym od 16 roku życia wiec w razie co proszę śmiało pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dzastin

    5

  • ridrick

    2

  • AndrzejCBR

    2

  • JASTRZAB

    2

Andree-stary wyga

Siema :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Miło zmienić jednego konia na 100 ;) i dosiadać ich na jeden raz :P

A gdzie na Kuniach jeździłaś ?

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe na koniach jeździłam w warszawie i w łodzi na Janowie (prywatna stajnia praca jako instruktor ;) ) koniki pozostawiłam jak na razie bo miałam wypadek i mam walnięty kręgosłup )już wszystko w miarę ok ;p ) lekarz powiedział zakaz wsiadania na kopytne ale nie mówił nić o 2 kółkach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarz powiedział zakaz wsiadania na kopytne ale nie mówił nić o 2 kółkach ;p

Lekarze zawsze pier... jak potłuczeni. Ja bym się nimi nie przejmował chociaż miło że na dwa kółka się przesiadasz.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...