Jump to content

Moje Suczyska:d:d:d:d


Kamcia
 Share

Recommended Posts

to nasza traja:D ,nawet niezle idzie:D.Trzeba duzo kasy,zeby ja skonczyc;/.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

widzę profesjonalny ubiór na moto.

podobnie jak typowo motocyklowa (jak to ja nazywam, w stylu 'sweet sixteen') nazwa tematu - nie zacięła się Tobie klawiatura na znaku "d" i ":"?

 

bez złośliwości ;)

Edited by jaquzie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie ,nie to że ja tak zawsze jezdze bo mam strój na  crossa, to po prostu była spontaniczna przejazdzka. Się zacieła

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, fajnie :biggrin: Jak się nie mylę z przodu to jest dodatkowy bak tak ? Jaką to ma pojemność ? :biggrin: I gdzie zostały wykonane te zdjęcia ? jakiś poligon czy tor ? I czy to jest twój sprzęt do śmigania w off-road ? czy TRX nim jest? :biggrin:

Pozdrawiam :smile:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia pewnie stara żwirownia koło Brzezin. Droga wzdłuż lasu,kierunek wschód - zachód tak pi razy drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Sprzęt mojego narzeczonego ,ale ucze się na nim jeździć;p :biggrin: tylko  nie do sięgam do ziemi;p..Jest to Yamaha 250 i z przodu to dodatkowy bak na paliwo. Na wyścigi CROSS COUNTRY sie przydaje ,bo nie trzeba tracić dodatkowego czasu na dolewkę :smile:. .Zdjęcia to żwirownia w Brzezinach :smile:. Przyjeżdżaj zawsze ktoś w weekend lata:). Jadąc od Łodzi ,skręcasz w lewo przy orlenie w Brzezinach i za weterynarią zaczyna się las i widać żwirownie po lewej stronie. Ja jeżdżę TRX ,ale na razie sprzęgło poszło;p .

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to dodatkowy bak paliwa ;p Tylko chciałem się dowiedzieć jaką pojemność ma. Bo też się zastanawiam nad jakimś powiększeniem baku czy coś ; d bo mi moto potrafi spalić cały bak w 2,5-3H jazdy po żwirce...  Ta żwirownia to ta 51.802883,19.564404 ? Bo ja miałem jak okazje 2 razy w tamtym sezonie tam zawitać :biggrin: Ja narazie mam remont generalny w moto... ; d także jeszcze gorzej ;p mam nadzieję , że za jakieś 2-3 tygodnie już wszystko będzie poskładane i jazda! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pojemność jest 5 litrów. To dobrze Ci starcza;p , bo mojemu na zawodach to zawsze po 40 minutach juz dolewaliśmy paliwa.No ta żwirownia Tadzin. Akurat będzie juz ciepło.Na Stryków tez jeździsz?

Link to comment
Share on other sites

W Tadzinie na żwirowni nie byłem ;p Ja jeżdżę na Nowosolnej 51.80222,19.563296 bardzo fajna spora żwirownia :biggrin: W Strykowie jeszcze nie byłem ale... to jest mój główny cel na ten sezon! :biggrin: Może do Sochaczewa też uda się podjechać ;)

Link to comment
Share on other sites

Podjedziemy Frager i do Strykowa, i do Tadzina i na Sochaczew. To będzie dobry sezon :biggrin: W końcu!

Link to comment
Share on other sites

Tylko kombinuj jakieś moto nowe :biggrin: ( pamiętaj 250 2t! f*ck whales save 2 stroke! ) ;)

A jeszcze mam pytanko do autorki tematu nie wiesz czy będą gdzieś jakieś AMATORSKIE! ( to jest kluczowe słowo w tym zdaniu ) zawodu w okolicach Łodzi ? Jakieś Cross-country czy coś ? Bo wiem, że już w jakimś temacie coś wspominałaś , że się orientujesz w tych sprawach :biggrin:

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

piotreklodz

Frager, też się interesuje tym tematem. Amatorskie tzn, bez badań i licencji - pewnie o to chodzi. Jest tego troszkę, ale najbliższe 180-200 od Łodzi i na wszystkie trzeba mieć moto dopuszczone do ruchu, z oc. Jest wątek w dziale "enduro", jak cos to wal na pw bo szukam "wspólników" :biggrin:

 

A do strykowa się wybieram na oglądarę, może się jakoś znajdziemy na miejscu?

Edited by piotreklodz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Za tydzien w Górze Kalwari sa zawody i ma byc klasa hobby ,i chyba pyszczaja bez niczego  ta klase bez licencji i przy naleznosci klubowej. Na cross country nie potrzeba OC nigdzie.Napisze w temacie http://motocykle-lodz.pl/topic/2959-fani-enduro/page-2 o zawodach.

Edited by Kamcia (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...