Jump to content

Moje Suczyska:d:d:d:d

Kamcia
 Share

Recommended Posts

to nasza traja:D ,nawet niezle idzie:D.Trzeba duzo kasy,zeby ja skonczyc;/.

• 6 months later...

widzę profesjonalny ubiór na moto.

podobnie jak typowo motocyklowa (jak to ja nazywam, w stylu 'sweet sixteen') nazwa tematu - nie zacięła się Tobie klawiatura na znaku "d" i ":"?

bez złośliwości ;)

Edited by jaquzie (see edit history)

Spokojnie ,nie to że ja tak zawsze jezdze bo mam strój na  crossa, to po prostu była spontaniczna przejazdzka. Się zacieła

Fajnie, fajnie :biggrin: Jak się nie mylę z przodu to jest dodatkowy bak tak ? Jaką to ma pojemność ? :biggrin: I gdzie zostały wykonane te zdjęcia ? jakiś poligon czy tor ? I czy to jest twój sprzęt do śmigania w off-road ? czy TRX nim jest? :biggrin:

Pozdrawiam :smile:

Zdjęcia pewnie stara żwirownia koło Brzezin. Droga wzdłuż lasu,kierunek wschód - zachód tak pi razy drzwi.

Sprzęt mojego narzeczonego ,ale ucze się na nim jeździć;p :biggrin: tylko  nie do sięgam do ziemi;p..Jest to Yamaha 250 i z przodu to dodatkowy bak na paliwo. Na wyścigi CROSS COUNTRY sie przydaje ,bo nie trzeba tracić dodatkowego czasu na dolewkę :smile:. .Zdjęcia to żwirownia w Brzezinach :smile:. Przyjeżdżaj zawsze ktoś w weekend lata:). Jadąc od Łodzi ,skręcasz w lewo przy orlenie w Brzezinach i za weterynarią zaczyna się las i widać żwirownie po lewej stronie. Ja jeżdżę TRX ,ale na razie sprzęgło poszło;p .

Wiem, że to dodatkowy bak paliwa ;p Tylko chciałem się dowiedzieć jaką pojemność ma. Bo też się zastanawiam nad jakimś powiększeniem baku czy coś ; d bo mi moto potrafi spalić cały bak w 2,5-3H jazdy po żwirce...  Ta żwirownia to ta 51.802883,19.564404 ? Bo ja miałem jak okazje 2 razy w tamtym sezonie tam zawitać :biggrin: Ja narazie mam remont generalny w moto... ; d także jeszcze gorzej ;p mam nadzieję , że za jakieś 2-3 tygodnie już wszystko będzie poskładane i jazda! :biggrin:

Pojemność jest 5 litrów. To dobrze Ci starcza;p , bo mojemu na zawodach to zawsze po 40 minutach juz dolewaliśmy paliwa.No ta żwirownia Tadzin. Akurat będzie juz ciepło.Na Stryków tez jeździsz?

W Tadzinie na żwirowni nie byłem ;p Ja jeżdżę na Nowosolnej 51.80222,19.563296 bardzo fajna spora żwirownia :biggrin: W Strykowie jeszcze nie byłem ale... to jest mój główny cel na ten sezon! :biggrin: Może do Sochaczewa też uda się podjechać ;)

Podjedziemy Frager i do Strykowa, i do Tadzina i na Sochaczew. To będzie dobry sezon :biggrin: W końcu!

Tylko kombinuj jakieś moto nowe :biggrin: ( pamiętaj 250 2t! f*ck whales save 2 stroke! ) ;)

A jeszcze mam pytanko do autorki tematu nie wiesz czy będą gdzieś jakieś AMATORSKIE! ( to jest kluczowe słowo w tym zdaniu ) zawodu w okolicach Łodzi ? Jakieś Cross-country czy coś ? Bo wiem, że już w jakimś temacie coś wspominałaś , że się orientujesz w tych sprawach :biggrin:

Pozdrawiam ;)

piotreklodz

Frager, też się interesuje tym tematem. Amatorskie tzn, bez badań i licencji - pewnie o to chodzi. Jest tego troszkę, ale najbliższe 180-200 od Łodzi i na wszystkie trzeba mieć moto dopuszczone do ruchu, z oc. Jest wątek w dziale "enduro", jak cos to wal na pw bo szukam "wspólników" :biggrin:

A do strykowa się wybieram na oglądarę, może się jakoś znajdziemy na miejscu?

Edited by piotreklodz (see edit history)

Za tydzien w Górze Kalwari sa zawody i ma byc klasa hobby ,i chyba pyszczaja bez niczego  ta klase bez licencji i przy naleznosci klubowej. Na cross country nie potrzeba OC nigdzie.Napisze w temacie http://motocykle-lodz.pl/topic/2959-fani-enduro/page-2 o zawodach.

Edited by Kamcia (see edit history)

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...