Jump to content

Promocja Na Gruponie A1/a

Thebestof78
 Share

Recommended Posts

kumpel robi w tej szkole A i nie narzeka... jedyne co to na placyku maja strasznego grata...:smile: Kolega jeszcze oczywiscie poprawil jego wyglad:P Jeszcze sie go podpytam co i jak i dam znac

ja tam robilem A w ubieglym roku w podobnej promocji...szkola jak szkola, placyk maja sredni (brak gorki, podjazd zrobiony w drzwiach starej fabryki gdzie musisz wtoczyc sie tylem zeby pozniej podjechac). poza tym zmienil sie instruktor na przelomie roku wiec nie wiem kto tam teraz prowadzi praktyke.

Powiem szczerze że praktykę w tej auto szkole prowadzi teoretyk który nie jeździ motocyklem. A co do placu to racja tylko teraz już nie wjeżdżasz w te drzwi tylko masz górkę na studzience kanalizacyjnej :smile:

Górki nie ma to fakt ale to mały problem... placyk jest fajny bo duży tereny fabryczne... Instruktor (chyba jest dwóch) jest zarejestrowany na tym forum. Poza tym możesz tam podjechać, pogadać, zobaczyć placyk (z tego co pamietam ul. Piłsudskiego, Pabianice, a auto szkoła na Zamkowej). Ja byłem zadowolony.

Ja również robiłem tam kurs. Moim zdaniem nie jest źle. Placyk jak placyk, da się nauczyć podstawowych umiejętności do zdania egzaminu. Na miasto ruszasz z kolegą, który również jest tutaj na forum i długo już śmiga na motocyklu więc przekaże Ci dużą wiedzę. Jeżeli nie masz problemu z dojazdem do nich na placyk czyli do pabianic to moim zdaniem nie ma co się zastanawiać.

Guest peku84

Przemas jest naprawdę zaje...fajnym instruktorem,reszta dowaszej oceny,trochę długo sie na jazdy czeka.jak pójdziecie to zaznaczajcie że z Przemkiem chcecie mieć praktykę,bo jak dostaniecie Bogumiła bądź tego nowego to tragedia jest

• 3 weeks later...

trochę długo sie na jazdy czeka.

Ile czekałeś na jazdy i w ile czasu wyjeździłeś?

Ja już 2 tygi czekam. Szlak mnie trafia, bo czy zdąże jeszcze w tym roku zdać egzamin?

"Tanie mięso psy jedzą" :P Tyle w temacie!

Bydgoszcz to tylko kolejny przykład... Już kilka miesięcy wstecz czytałem artykuł odnośnie podobnej sytuacji w Warszawie i innych miastach ale jak widać ludzie nie potrafią wyciągać wniosków...

Oj to chyba należy poprosić naszego kolegę forumowego Olo. Nie wiem czy to ten instruktor czy inny ale sama szkoła jako szkoła reprezentuje poziom żenujący jeśli chodzi o obsługę klienta... Poproszę kolegę o wpis w tej sprawie.