Jump to content

Cbr F4

Major
 Share

Recommended Posts

Wtam :biggrin: Dzisiaj wróciłem na motocyklu z Wolsztyna ( za Poznaniem) :smile: Rocznik 2000, 110KM :smile:post-1075-0-17879400-1343847239_thumb.jpgpost-1075-0-39814600-1343847243_thumb.jpg Jest śliczna, pięknie chodzi i lubi prędkośc :biggrin: ja też- nie potrafię jeździć wolno, pewnie z wiekiem mi przejdzie ale póki co rekreacyjne przejażdżki odpadają :smile: Jest to moja pierwsza 600 i sprawuje się super :smile: Vmax nie całe 270 :smile: bardzo ładnie się zbiera :smile: To by było na tyle, jak coś to pytajcie, pozdrawiam! :biggrin:

No już wczoraj oglądałem te foty w ogłoszeniu co podałeś link, będziesz jutro? Będziemy oglądać wszystkie nowe nabytki

Szybkie i gwałtowne hamowanie z 270 potrafi wiele nabroic a więc uważaj!niby 600 ale umie pokazać pazur :smile: ładna żółta pszczółka, sam kiedyś oglądałem żółte zx6 ;D szerokosci !

270 hmmm, chyba troche licznik zawyża :P

Sprzęcik nie dla mnie, ale fajny, ładnie się prezentuje :smile:

faktycznie ładne moto, pogratulować.

i faktycznie uważaj na siebie, poznaj nowe moto zanim zaczniesz za***przać jak głupi.

;)

jezdzilem sporo f4i (2005) szalenie niebezpieczna w szybkim wychodzeniu z zakretów . Kolor piękny. Motocykl wspaniały do extremalnej jazdy.NA zdjeciach jest przod od F3 .POZDRAWIAM.

.NA zdjeciach jest przod od F3 .POZDRAWIAM.

Rocznik 2002 ma podwójną lampe. Taka jak na zdięciu była do 2000r.

No już wczoraj oglądałem te foty w ogłoszeniu co podałeś link, będziesz jutro? Będziemy oglądać wszystkie nowe nabytki

O której i gdzie? :smile:

OK :smile:

Przepraszam, z tej adrenaliny pod której wpływem pisałem ten temat popełniłem błąd :P motocykl ma rocznik 2000, a nie 2002. Dzięki Mateusz za zwrócenie uwagi na spotkaniu pod centralem :smile:

• 4 weeks later...