Skocz do zawartości

Naprawa Kombinezonu , Kuśnierz


KrzysztoFu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o informację gdzie można oddać w Łodzi skórzany kombinezon do naprawy?

Niestety spotkania z asfaltem są dość destrukcyjne dla kombiaka i trzeba zrobić małą reanimacje http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

 

Czy ktoś ma sprawdzony zakład kuśnierski?

 

Dzięki, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam.....Piotrkowska 261 w bramie..... zaraz przy katedrze, pierwsza brama idąc w stronę Placu Wolności.....przy przystanku....

Pani Dorota Ornowska ....mam mob. 601221724....ale najlepiej podjedź z kombinezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam.....Piotrkowska 261 w bramie..... zaraz przy katedrze, pierwsza brama idąc w stronę Placu Wolności.....przy przystanku....

Pani Dorota Ornowska ....mam mob. 601221724....ale najlepiej podjedź z kombinezonem

 

O właśnie o taką informację mi chodziło.

Dzięki kolego. Podjadę i zapytam.

 

LwG :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecam.....Piotrkowska 261 w bramie..... zaraz przy katedrze, pierwsza brama idąc w stronę Placu Wolności.....przy przystanku.... Pani Dorota Ornowska ....mam mob. 601221724....ale najlepiej podjedź z kombinezonem


Cezary, nie wiesz może czy ta Pani podejmuje się zwężania kombiaków?

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem do tej Pani w sprawie rękawiczek ze 3 tygodnie temu to w zasadzie usłyszałem że motocyklowych rzeczy nie robi a do rękawiczek nie mam maszyny.

Dobrze że tą usterkę mogłem usunąć sam.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem do tej Pani w sprawie rękawiczek ze 3 tygodnie temu to w zasadzie usłyszałem że motocyklowych rzeczy nie robi


No właśnie problem w tym, że większość specjalistów od odzieży skórzanej nie chce słyszeć o przeróbkach kombinezonów :/ Próbuję wcisnąć swoje wdzianko komuś, kto je zmniejszy, ale nie mogę nikogo znaleźć :/

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że większość specjalistów od odzieży skórzanej nie chce słyszeć o przeróbkach kombinezonów :/ Próbuję wcisnąć swoje wdzianko komuś, kto je zmniejszy, ale nie mogę nikogo znaleźć :/

Znajdź dobrego kucharza i po problemie :smile:

Swoją drogą ciężko się modeluje skórę...w ilu miejscach chcesz ją wyszczuplić? Jeśli tylko w talii to być może sama dasz sobie radę...

Jeśli jeszcze nie próbowałaś to możesz przejść się do kobitek na Kopernika w lotto. Jak się z nimi dobrze pogada to się zgodzą zrobić wszystko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że większość specjalistów od odzieży skórzanej nie chce słyszeć o przeróbkach kombinezonów :/ Próbuję wcisnąć swoje wdzianko komuś, kto je zmniejszy, ale nie mogę nikogo znaleźć :/

 

Ci od pralni chemicznej w Manufakturze mieli kiedyś ogłoszenie o odnawianiu odzieży motocyklowej. Nie wiem czy mają też przeróbki i nie mam żadnych opinii.

Poza tym ktoś z forumowiczów podawał kiedyś namiary na kogoś z rodziny kto się w takie rzeczy bawił.  Ja się wk.. i naprawiłem sobie sam :P tylko że u mnie to pierdoła była do zrobienia.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź dobrego kucharza i po problemie Swoją drogą ciężko się modeluje skórę...w ilu miejscach chcesz ją wyszczuplić? Jeśli tylko w talii to być może sama dasz sobie radę... Jeśli jeszcze nie próbowałaś to możesz przejść się do kobitek na Kopernika w lotto. Jak się z nimi dobrze pogada to się zgodzą zrobić wszystko

 

Oooo nie, żadnych kucharzy :PProblem w tym, że nie chodzi tylko o talię - spodnie od kombi są zbyt szerokie jeszcze na tyłku i udach :/ Pamiętam, że ktoś kiedyś mówił o swoim tacie, ale że też robi to niechętnie. Zależy mi, ale nie będę nikogo "uszczęśliwiać" na siłę...

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało że jak rozmawiałem o ciuchach w MTTR robiąc zakupy to rozmawialiśmy  też o ewentualnej przeróbce mojego 2-cześciowego  kombi jak będzie potrzeba. (ma  tylko zamek 20cm ).

Może warto by z nimi pogadać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało że jak rozmawiałem o ciuchach w MTTR robiąc zakupy to rozmawialiśmy  też o ewentualnej przeróbce mojego 2-cześciowego  kombi jak będzie potrzeba. (ma  tylko zamek 20cm ). Może warto by z nimi pogadać.


Ok, dzięki - zadzwonię :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

spodnie od kombi są zbyt szerokie jeszcze na tyłku i udach :/

 

Jula... przysiady ze sztangą powinny załatwić problem :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

...Problem w tym, że nie chodzi tylko o talię - spodnie od kombi są zbyt szerokie jeszcze na tyłku i udach...

 Kiedyś chciałem wyszczuplić w pasie cywilne spodnie. U dwóch krawców powiedzieli mi, że to nie opłacalne. Podejrzewam, że u Ciebie będzie podobnie. Najtańszym sposobem jest kupienie gotowego kombi ("masówki") na Twój rozmiar, jednak jeżeli masz z tym duży problem rozważ zrobienie na zamówienie.

Tak na marginesie:

Ponadto w ubraniach motocyklowych występuje kilka rodzajów ściegów. Kombi szyje się najwytrzymalszym. Jeżeli ktoś miałby mi tak gruntownie przerabiać ubiór motocyklowy musiałbym mieć pewność, że ma o tym pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary, nie wiesz może czy ta Pani podejmuje się zwężania kombiaków?

Julka podjedz to CI zwęzimy,powiedz że jesteś z forum to będzie lepsza cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mamy,ale wiemy gdzie takie kupić,badziewia Ci nie wstawimy.Tylko musisz podrzucić kombiaka,trzeba zobaczyć jaka długość i grubość zamka.Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie wiem na pw napisane ma , że sam mam kupić zamek o wy nie wiecie jaki , to jak  jest w końcu ? jak nie naprawiacie to wystarczy napisać i nie bić piany. Ja po waszej odpowiedzi na pw zrezygnowałem z waszych usług... 

To chyba mnie z kim mylisz,nic takiego na pw nie pisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłano 12 luty 2013 - 18:04Cześć,zamków nie posiadamy.Każdy suwak można kupić tylko musimy widzieć jaki,co do wymiany też nie ma problemu.Taką właśnie odpowiedz otrzymałeś wiec nie pisz bzdur!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Pogotowie Krawieckie ul. Kadłubka 31 za sklepem Społem

 

Polecam, przerabiałem swoją skórzaną kurtkę, niskie ceny i solidnie. tylko musisz mieć swój materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grandys Duo sprzedają kobinezony PSI i naprawiają po wypadku , więc i może inne też naprawiają...? pytać

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie może ktoś gdzie w Łodzi lub okolicach zakupie materiał tekstylny do naprawy kurtki ?  Pan na kadłubka powiedział ze naprawiał ostatnio komuś kurtke tekstylną i ta osoba też sama załatwiała materiał - moze ktoś z forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś wiedzę na temat jakiegoś zakładu tudzież rzemieślnika który naprawia odzież moto bądź jest po prostu wyspecjalizowany w przeszywaniu grubych tkanin? Za wszelkie wskazówki serdeczne b.z.

Edytowane przez Suchy-wolk
post przeniesiony (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

http://info.motocykle-lodz.pl/rabaty-lista-firm/


na samym końcu "Zakład odzieży skórzanej PPP"  -15% na usługi dla posiadaczy karty FŁM  :smile:
 

Edytowane przez Kejcior (wyświetl historię edycji)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...