Skocz do zawartości

Jakie Niedrogie Manetki?


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginał od sc 33 w stanie ideał :riding: może podejdą do twojej apki?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W mojej aprili zaczynają się dosyć mocno przecierać manetki, i teraz pytanie polecacie jakieś tanie manetki dosyć wytrzymałe :biggrin:

Ostatnio w ZX10R miałem manetki ASV MANETKI ASV SILVER CB ZX CBR GSF GSXR SV R1 R6 ZX (2457429457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Całkiem fajne, wygodne :smile: Do tego stosunkowo tanie ;) Po 3 tys km nie miały żadnego zużycia :smile:

 

Wcześniej miałem założone DOMINO: MANETKI DOMINO BIANCO/NERO STRADAL (2470397580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ładnie wyglądały, ale szybko się ścierały :/

 

Kilka sezonów wstecz w ZX6R i ZX9R miałem Harris'a ;) Ładnie wyglądają, są wytrzymałe aczkolwiek się szybko brudzą. Pojawiają się żółte zabrudzenia po około roku użytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli celować w ASV

Jeśli nie chcesz się pchać w koszty to kup ASV. Manetki 50 zł a jakość uważam, że niezła. Tak jak napisałem, u mnie po 3 tys km nie było śladów zużycia ;) Duży PLUS, że mają wgłębienie na kciuk - są wygodne :smile: Sporo jest też kolorów więc na pewno coś sobie wybierzesz :smile:

 

Ja miałem całe czarne:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...