Skocz do zawartości

Derbi Senda R/sm


SendaR01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pochwale sie moja Senda a wiec jest ona z 2001 roku w moim posiadaniu od 2 sezonow gdy ja kupilem nie posiadala migaczy , polowy elektryki , licznika , akumulatora, byla ona wersja R (easy enduro) tylne kolo 18cali przednie 21

foto:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

po 1 sezonie postanowilem zrobic z niej sm-supermoto ,pierw zostala polakierowana, zmienilem kola na 17'stki wymienilem opone na jednym z nich , zalozylem ledowe migacze+przerywacz , doszedl licznik ,nowa kiera, lusterka,2x nowe aku gdyz w jednym przez zwarcie w istalacji zwarly sie cele, nowa przednia owiewka kocie oczy , paski na kola,naklejki monster energy , linka sprzegla ktora pekła , wymienilem uszczelniacze lag , pomalowalem zaciski i wahacz , to chyba wszystko co wymienilem przez te 2 lata odkad ja mam , motorek jak na swoja pojemnosc osiaga zabojcza predkosc 83km/h w pelni odblokowany ;) jest to oczywiscie 50ccm

Obecny stan :Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam LwG :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze naklejki monstera sa tu przypadkiem , na motoweteran na stoisku Grafnetu je zobaczylem i kupilem i tak sa :smile: , pozniej doszla na zadupek i przednia owieke i wydaje mi sie ze wraz z paskami ladnie to sie komponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj do tego jakiś dobry cylek 70ccm zmień wał, gaźnik i wydech - to dopiero zacznie jeździć :biggrin:

Na dobrym setupie będzie wstawał z manety, a prędkość max. w granicy 120-130.

 

Teraz senda wygląda bardzo sympatycznie :biggrin: lecz możesz dodać jeszcze 2-3 naklejki aby ją dopieścić, ponieważ moim zdaniem jest za czarna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam koncowke sport Polini , nie oplaca mi sie inwestowac w mechanike i robic tunu , bo mam zamirar zrobienia a1 i mysle nad jakas nsr125 albo rs . a co do naklejek wydaje mi sie ze jest raczej dobrze bo nie jest przesadzone z nimi ,aczkolwiek pojawi sie jeszcze naklejka na wahaczu i to bedzie raczej wszystko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...