Skocz do zawartości

Trike


japrzem-trike

Rekomendowane odpowiedzi

Moja trajeczka, wykonana własnoręcznie, budowałem przez blisko dwa lata ale doskonale odpłaca mi się przyjemnością podróżowania a muszę przyznać że nieco tego kraju już zjeździła.

Rama wykonana własnoręcznie, konstrukcji własnej, silnik kultowego maluszka

post-1112-0-45600100-1343246638_thumb.jpg

post-1112-0-35973800-1343246649_thumb.jpg

post-1112-0-96470500-1343246658_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi...żadne, maluch to maluch, jak to mówią-z g...na bata nie ukręcisz. Silnik nie był dłubany więc chodzi jak seria ale tu bardziej liczy się radość tworzenia i urzytkowania. Osiągi będą w następnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie się prezentuje :riding: Jestem ciekaw jak z pozycją siedząco czy po 200-300 km bolą nadgarstki :decayed:

Gratki pomysłu , wykonania , uporu oraz pasji http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Silnik by się przydał od jakiejś hondy V-tec

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 250 km nadgarstki mnie nie bolą, raczej wpieniony jestem na brak mocy :angry: bo wlokę sie i wlokę. Miała być zmiana silnika ale zacząłem dłubać drugą i ta zostaje taka jak jest (na razie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra koncepcja, nie ma to jak zrobić samemu coś od podstaw :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Centralem już nie zaparkujesz w grupie ;)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

budowałem przez blisko dwa lata

Sporo pracy i ogrom poświęconego czasu !

 

Skąd pomysł na motocykl trójkołowy ? Wydaje mi się, że ten projekt pochłoną również sporą ilość gotówki. Wzorowałeś się na innym motocyklu robiąc rame własnego trike, czy był to całkowicie nowy pomysł realizowany od podstaw oraz z ogromna ilością problemów ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...