Skocz do zawartości

Przegląd Techniczny - Gdzie?


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie podrzucić namiary na stacje kontroli pojazdów w Łodzi gdzie można zrobić przegląd techniczny motocykla?

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze co roku jeździłem do Nastapolu, ale jakoś obsługa nigdy nie była uprzejma czy też pozytywnie nastawiona do roboty. W tym roku pojechałem do Damal'u na Augustowie i przyznam, że jestem bardzo zadowolony, poleciłem znajomym i też byli, a teraz jadę tam samochodem.

 

Miła obsługa, niższe ceny przeglądu motocykla niż w Nastapolu + wysyłają Ci sms'a 7dni przed końcem ważności przeglądu pojazdu :riding:

 

http://damal.eu/

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Popieram, ul. Augustów - swoje chłopy ;) , byłem tam Cezetą, Mazdą , Renówką, teraz Kawą.., żadnych problemów, nawet okładkę do dowodu Ci dadzą ze swoimi namiarami :biggrin:

cena wszędzie powinna być taka sama (63 zł), chyba że sobie zażyczysz "coś " dodatkowo ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to cena przeglądu motocykla nie jest stała (tak samo jak w przypadku auta)?

W Nastapolu ściągali ze mnie zawsze ok.80-90zł. W Damalu 63zł, tak jak przedmówca pisze.

 

P.S. Może mnie w ch.. robili w tym Nastapolu kilka lat http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie w ACS na Przybyszewskiego 199/205. Ale tam sprawdzają dość dokładnie (rolki przód, tył, pomiar głośności i spalin) także trzeba uważać, żeby się nie okazało, że motocykla nie dopuszczą do ruchu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, może robili Ci jakiś nadprogramowy przegląd, o którym nie wiedziałeś. :whistling:

 

Ale tam sprawdzają dość dokładnie (rolki przód, tył, pomiar głośności i spalin) także trzeba uważać, żeby się nie okazało, że motocykla nie dopuszczą do ruchu :P

 

Chyba bym wolał tak, niż pytania "Jeździ? Hamuje? Światła są? To Pan da Brief i poczeka chwilę"... Tak wyglądał przeglad zerowy mojej Cebuli. :/

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

no raczej Cie robili http://www.badaniapo...-motocykla.html :smile: , ok.100 zł (dokładnie nie pamiętam) to za auto (bez LPG) się płaci ;)

 

Suchy, może robili Ci jakiś nadprogramowy przegląd, o którym nie wiedziałeś. :whistling:

 

 

 

Chyba bym wolał tak, niż pytania "Jeździ? Hamuje? Światła są? To Pan da Brief i poczeka chwilę"... Tak wyglądał przeglad zerowy mojej Cebuli. :/

 

przecież możesz zażądać takiego przeglądu, za to płacisz ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zdaję sobie sprawę z tego - nie zażądałem tylko dlatego, że w perspektywie mam wizytę w warsztacie i sprawdzenie kompleksowe.

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tutaj: http://www.hendukol.pl/stacja_kontroli.html

 

Nawet wystawę starych moto mają. Można pooglądać i powspominać ( to dla grupy 45+ ;) )

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastapolu (na ul. Kasprzaka) robiłem na początku maja to przegląd kosztował 62zł i pobrali dodatkową złotówkę jako opłatę ewidencyjną. Nawet zrobili mi pomiar głośności wydechu za free. Tylko trzeba o to poprosić, najlepiej po badaniu, co by stempel już był w dowodzie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robie w nastapolu na kasprzaka, opłata to 63 zł i czekolada gratis ale faktycznie obsługa taka miła, że niech ich chudy byk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastapolu (na ul. Kasprzaka) robiłem na początku maja to przegląd kosztował 62zł i pobrali dodatkową złotówkę jako opłatę ewidencyjną. Nawet zrobili mi pomiar głośności wydechu za free. Tylko trzeba o to poprosić, najlepiej po badaniu, co by stempel już był w dowodzie.

 

Poziom hałasu to powinni robić w ramach przeglądu, a nie na prośbę Klienta. Także z tym "za free" to wielkiej przysługi Ci nie zrobili. ;)

Przysługę to Ci zrobili, jeśli amsz osiągi ponad 100 dB. :biggrin:

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Nastapolu!!!!!!!! Zjechali mi numery na główce ramy szczotką drucianą i papierem ściernym, bo nie mogli się dopatrzeć.... nigdzie nie było problemów tylko u nich!

 

P.S. Bez pytania to zrobili....

 

Stanowczo odradzam Wam również Motozbyt na Targowej 22, tam to już nawet nie chce im się d*** ruszyć i wyjsć na zewnątrz, przez okno gościu zobaczył, że nie mam odblasku! No cóż starość chyba podziałała na niego w ten sposób.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zgierskiej przed Kauflandem, zaraz przed przejściem dla pieszych jest kilka warsztatów, a między nimi Stacja Kontroli pojazdów. Bez zbędnego robienia problemów, przegląd w normalnej cenie. Sprawdziłem dwukrotnie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysługę to Ci zrobili, jeśli amsz osiągi ponad 100 dB. :biggrin:

Jedynie 99 ;) Ale nie robili problemów.

W nastapolu jest taki młody gość, on nie robi problemów w ogóle. Sam jeździ na moto także rozumie zmianę wydechu.. Ciekawy jestem czy jakbym miał ksenony to czy by puścił...

 

Kiedyś jak miałem Fiata 126p to jeździłem z nim za CZMP (jeszcze za ul. Równą). Tam jest stacja głównie dla TIRów, ale osobówki (i chyba motocykle) też robią. Nigdy nie robili problemów z niczym. Jedyne co gość sprawdził to czy mam taki sam bieżnik na osi. I stempel ;) A różnie bywało ze stanem technicznym...

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego - pisać do mnie, byłem ostatnio CBRą Jakubka na przeglądzie i jakoś mam szczęście ;) a głośnawa to maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam wszystkich do mnie, co prawda nie w Łodzi a w Konstantynowie na ul. Srebrzyńskiej 5

 

http://www.kros.konst.pl

 

od poniedziałku do piątku 15-18( można dzwonić bo czasem nawet do 20 siedzimy)

 

Paru forumowiczów już było, samochodami i motocyklami. Wszyscy odjechali zadowoleni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...