Jump to content

Bison

Bison
 Share

Recommended Posts

Witam! Darek dla kumpli Bizon 45l Łódź/Teo - Suzuki GSX 750F. Od dziecka na motocyklu :biggrin: z 22 letnia przerwa.

Dwadziescia dwa lata temu sprzedalem ETKę, poniewaz urodzilo mi sie dziecko. Dwa dni temu kupilem jajko

od kogos komu urodzilo sie dziecko :smile: Jajeczko szykuje sie do sezonu w serwisie u Jacka na Rojnej 92

Od jutra wkrecam na obroty.

Pozdro dla wszystkich

Witaj :riding: Zaczynają się żniwa więc :Bizony: tuszyły w pola :decayed: jeszcze raz witaj :riding:

Cześć Bison. Jeszcze paru w podobnym wieku i stworzymy wewnętrzną grupę 45+ ;)

Dokladnie, dokladnie byloby co wspominac junaki, czeszki, etki. Mielismy troche ograniczeni w wyborze marki :biggrin:

Andree-stary wyga

Siema :smile: , jak coś to jestem następny do tej grupy (czytaj 45+) ;)

Witam Wszystkich jestem Tomek dla kumli BONOLOT 35l. jeżdżę na SUZI Bandit 650S.Od 3-ech lat poruszam się na motorze.Zawsze się bałem tych piekielnych maszyn,teraz to już pasja i zarazem relaks odskocznia od codzienności.Miło mi tutaj zagościć i za pośrednictwem mojego kumpla BISONA tutaj właśnie się znalazłem.Pozdrowionka dla wszystkich użytkowników forum http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Witam Wszystkich jestem Tomek dla kumli BONOLOT 35l. jeżdżę na SUZI Bandit 650S.Od 3-ech lat poruszam się na motorze.Zawsze się bałem tych piekielnych maszyn,teraz to już pasja i zarazem relaks odskocznia od codzienności.Miło mi tutaj zagościć i za pośrednictwem mojego kumpla BISONA tutaj właśnie się znalazłem.Pozdrowionka dla wszystkich użytkowników forum http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Milo powitac, ale zaloz wlasny temat, a nie piszesz u kolegi :P:biggrin: