Jump to content

JAREK-XJR


JAREK-XJR
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic.Jestem posiadaczem już 7 sezon niebieskiej XJR1300, którą od czasu do czasu można zauważyć przy ul.Drewnowskiej gdzie pracuję - ostatnio coraz rzadziej ją stawiam przy ulicy bo cosik miejscowe tałatajstwo się przy niej kręciło, więc wjeżdżam na teren mojej pracy.Nie pisuję wiele, ale sporo czytam na forach. Od prawie 7 lat jestem użytkownikiem forum motocyklistów ale łódzki wątek raczej tam dokonał żywota.Myślę, że uda mi się tu nawiązać parę ciekawych znajomości i poznajdować ciekawe informacje.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

WitamCzy przypadkiem nie jesteś Adminem na forum yamahaxjrclub.pl? ;]XJR to piękna maszyna, moje marzenie i choć nie przychodzi mi to łatwo, muszę powiedzieć, że jest to najładniejszy naked jaki powstał.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze służy i ma służyć bo to związek na całe życie. Jak tylko udało mi się kupić moje pierwsze moto (XT600E), to wiedziałem, że kolejna będzie XJR - może nie zaraz po XT tak jak to się stało, ale to motocykl docelowy.Tak, jestem adminem yamahaxjrclub.pl . Nie sądziłem, że taki znany jestem...;-)Pięknego GSX750 kiedyś oglądałem dla żony ale zdecydowała, że za duży i kupiliśmy Zephyrka550. Później zdecydowaliśmy się rozstać z Zephyrkiem bo jak synek przyszedł na świat to moja Karola przestała jeździć (na czas jakiś), a ja na dwie sztuki robiłem prawie zerowe przebiegi, a jak wiadomo brak jazdy szkodzi więcej niż dużo jazdy.Do zobaczyska na łódzkich drogach, choć do tych spod Yemy i wieczorno-nocnych ścigantów nie należę.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu, zaglądam na to forum od czasu do czasu, do tego mój brat ma XJR-ę, stąd Cie kojarzę:smile: I w sumie dzięki niemu i jego XJRze kupiłem moto;]

Link to comment
Share on other sites

aaaa to znam, oczywiście. Jedna z ładniejszych jakie widziałem moim zdaniem. Mieliśmy się nawet niedawno spotkać u mnie na działce ale Twojemu bratu coś wypadło i nie mógł przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Tak wspominał o tym, ale że jest zabiegany to niestety nie wypaliło. Wpadnij do Rzeszowa 11 września po imprezie XJR-owców to będzie okazja do polatania:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...