Jump to content

Honda Cbr F1

xBartekx93
 Share

Recommended Posts

Chcial bym sie zapytac o tytulowy motocykl. Moze ktos mial i mogl by wyrazic opinie uzytkownika. Glownie chodzi mi o awaryjnosc(co najczesciej sie sypie) , dostep do zamiennikow. Ale rowniez bardziej szczegolowe pytania dotyczace szybkosci niszczenia napedu , hamulcow(tarcze , klocki , zaciski itd.) , jeszcze odnosnie hamulcow , z jakich powodow mogla sie zblikowac tarcza ze kolo stanelo i hamulec wgl nie chcial odbic? Ogolnie mam jedna na oku i podczas jazdy podczas zmiany biegow dawalo sie odczuc sluchowo taki jakby delikatny trzask(nie wiem jak to nazwac , fizycznie bieg wchodzil za kazdym razem gladko) , czy to normalne? Za chaos przepraszam , pisze z telefonu.

• 1 month later...

F1 to dość stara maszyna

zgrzytem raczej się nie przejmuj, skrzynie czasem zgrzytają, jedź do jakiegoś miłego mechanika wszystko ci przy motocyklu wyjaśni

łatwiej będzie zapamiętać a i jemu jak mu palcem pokażesz co cię zastanawia :smile:

to prawda dosłownie wszystko, jak już być szukał czegoś taniego to może lepiej uskładać i F2 kupić, chyba najtrwalsze ścigacze z tych lat, i pełno do nich części używanych jak i nowych eksploatacyjnych

Solar podobno skłania się do sprzedania swojej szt. może uda się dogadać :smile:

Ja ma f2 po lifcie bo to ostatni rok 94(wyglada jak f3) i fajnie smiga nie wyglada tak staro i mysle ze jak dolozysz do f2/f3 bedziesz bardziej zadowolony. Poniewaz to swieższy motocykl i oplaca sie juz tam troche kasy wlozyc. Ogolnie recz biorac honda to dobra konstrukcja silnik jak i inne podzespoly.