Skocz do zawartości

Honda Cbr F1


xBartekx93

Rekomendowane odpowiedzi

Chcial bym sie zapytac o tytulowy motocykl. Moze ktos mial i mogl by wyrazic opinie uzytkownika. Glownie chodzi mi o awaryjnosc(co najczesciej sie sypie) , dostep do zamiennikow. Ale rowniez bardziej szczegolowe pytania dotyczace szybkosci niszczenia napedu , hamulcow(tarcze , klocki , zaciski itd.) , jeszcze odnosnie hamulcow , z jakich powodow mogla sie zblikowac tarcza ze kolo stanelo i hamulec wgl nie chcial odbic? Ogolnie mam jedna na oku i podczas jazdy podczas zmiany biegow dawalo sie odczuc sluchowo taki jakby delikatny trzask(nie wiem jak to nazwac , fizycznie bieg wchodzil za kazdym razem gladko) , czy to normalne? Za chaos przepraszam , pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

F1 to dość stara maszyna

 

zgrzytem raczej się nie przejmuj, skrzynie czasem zgrzytają, jedź do jakiegoś miłego mechanika wszystko ci przy motocyklu wyjaśni

 

łatwiej będzie zapamiętać a i jemu jak mu palcem pokażesz co cię zastanawia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda dosłownie wszystko, jak już być szukał czegoś taniego to może lepiej uskładać i F2 kupić, chyba najtrwalsze ścigacze z tych lat, i pełno do nich części używanych jak i nowych eksploatacyjnych

 

Solar podobno skłania się do sprzedania swojej szt. może uda się dogadać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma f2 po lifcie bo to ostatni rok 94(wyglada jak f3) i fajnie smiga nie wyglada tak staro i mysle ze jak dolozysz do f2/f3 bedziesz bardziej zadowolony. Poniewaz to swieższy motocykl i oplaca sie juz tam troche kasy wlozyc. Ogolnie recz biorac honda to dobra konstrukcja silnik jak i inne podzespoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...