Skocz do zawartości

Parada Ślubna. Grinch I Owca. 28 Lipca. Łódź, Rtk.


Grinch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grinch

    10

  • korba

    6

  • xanton

    5

  • JAKUBKO

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Oj, cieszę się że mnie i tu znalazłeś :smile:

Rozumiem, że jutro dołączysz do korowodu?

 

Nie mogę obiecać na 100%, bo walczę z malowaniem w chacie, ale na wszelki wypadek sprawdzę sobie dojazd pod dom, bo ten usc to nawet chyba blisko mnie :smile:

a nuż mnie najdzie ochota na jazdę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadziemy duddududdudu :riding:

pare osob faktycznie sie zdeklarowalo ze podjedzie do mnie pod naklad i polecimy na retkin wiekrza ekipa ;)

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla MŁODEJ PARY!!! Gdyby nie ten upal to przejazd bylby w 100% udany. Dobrze ze MLODY kumaty i nie jechal predkoscia iscie spacerowa. Pozniej polecielismy we trzech do Brzezin i przyprowadzilismy chyba w 8 motocykli pare do kosciola na PLAC KOSCIELNY. Pozdrawiam uczestnikow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla MŁODEJ PARY!!! Gdyby nie ten upal to przejazd bylby w 100% udany. Dobrze ze MLODY kumaty i nie jechal predkoscia iscie spacerowa. Pozniej polecielismy we trzech do Brzezin i przyprowadzilismy chyba w 8 motocykli pare do kosciola na PLAC KOSCIELNY. Pozdrawiam uczestnikow!!!

 

Ja starałem się jechać na tyle "nie za szybko" aby auto z moim bratem fotografem mogło nas dogonić :smile:

Oczywiście kusiło mnie odkręcenie manetkę w BMW GT. No ale ... najważniejsza była stateczność i bezpieczeństwo. W końcu my jechaliśmy tylko otwartych kaskach i zero ochraniaczy.

Dziękujemy za super przejazd, palenie gumy, jazdę na tylnym kole, oraz jazdę na stojąco :smile: Było super. Panna młoda zachwycona :smile:

Jak będą już zdjęcia, to oczywiście Wam pokażę :smile:

 

Jako 'świadek' chciałem wszystkim podzękować za przybycie i piękny przejazd przez miasto!

 

Oooo, świadek, cześć :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie :smile: (upał swoją drogą :smile: )

następnym razem spalę trochę więcej gumy bo teraz opona i tak do wymiany a na czymś trzeba jeździć :P

POZDROWIENIA DLA MŁODEJ PARY

dziękuję za mile spędzone popołudnie :smile: scigacz4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bede mogl na kapciu polatac?

 

Powiem Ci Korba, że Twoje popisy do dziś są wspominane przez rodzinę i Pannę młodą. Figura zwana "Świebodzin" bardzo nam się podoba. Przy najbliższej okazji, poprosimy o powtórkę :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Korba, że Twoje popisy do dziś są wspominane przez rodzinę i Pannę młodą. Figura zwana "Świebodzin" bardzo nam się podoba. Przy najbliższej okazji, poprosimy o powtórkę :smile:

 

Jak sie wreszcie czegos naucze to bedzie powtorka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...